Jobbkormányos autóval Németországban

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #38843 Írta: zsoimr
Jobbkormányos autóval Németországban téma létrehozva zsoimr által

Augusztusban koltozom Berlinbe Londonbol.Van egy 2009-es angol rendszamu Peugeot Boxerem,amire 2015 novemberig van biztositasom es angol ut adom fizetve,vizsga juliusban esedekes.Szerintetek erdemes kivinnem Berlinbe(a furgon jobb kormanyos! ) vagy eladjam es ott vegyek valamit?Meddig tudom hasznalni ott minden extra koltseg nelkul?Tudok vele penzt keresni(koltoztetes,stb...)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #38851 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jobbkormányos autóval Németországban

zsoimr írta: Augusztusban koltozom Berlinbe Londonbol.Van egy 2009-es angol rendszamu Peugeot Boxerem,amire 2015 novemberig van biztositasom es angol ut adom fizetve,vizsga juliusban esedekes.Szerintetek erdemes kivinnem Berlinbe(a furgon jobb kormanyos! ) vagy eladjam es ott vegyek valamit?Meddig tudom hasznalni ott minden extra koltseg nelkul?Tudok vele penzt keresni(koltoztetes,stb...)


Hát, egy jobbkrományos kütyüvel mindig gondok lesznek olyan országban ahol nem baloldali a közlekedés. Nem biztos, hogy kapsz igy engedélyt költöztetésre. Van 2 angol kolegám is akik nagyon hamar kicserélték a saját (hozott) kocsijukat.
Azt mondják a szabi alatt otthon (GB) nem gond pár hétig, de itt a forgalomban cikis.

.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #38852 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jobbkormányos autóval Németországban

Gondolom az "érdemes" a kérdés lényege de szerintem senki nem fog veled szerződni még csomagszállításra sem jobbkormányos autóval! Amúgy, 6 hónap után kell honosítanod, költségekről olvashatsz a Gépjármű honosítás topikban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!