Németország gyorshajtás

Több
8 éve 4 hónapja #39786 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

Azért mentem 95-tel, mert mint írtam: " kijött elém egy kamion". És nem, nem jött mögöttem senki, illetve megtudom különböztetni, ha a fejem felett/előtt villan egy vaku szerű, vagy rámvillognak hátulról!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 4 hónapja #39789 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

Gejzám!
Én sem szoktam villogni senkire. Dudálni sem, sőt nem teszem ki a bal idexet sem, a bal szélső sávban, de már megbocsájts, mi a ló nemiszevét keres valaki 95-el a baloldali sávban ott, ahol 120 megengedett! Ez úgy nevezett "Nötigung" mert ugyebár engem erős fékezésre kényszerít! Ami nagyon ki szokott akasztani az, hogy még három sávos autópályán is van ilyen!

Én különben amondó vagyok, hogy még akkor sincs semmi kersnivalója 95-el a bal sávban, ha én 150-el megyek, a 120-as táblánál, mert ugyebár semmi jogköre nincs ahoz, hogy ő tartatsa be velem a törvényeket! Ha nem tud gyorsan menni maradjon jobb oldalon!

Amúgy a törvény is előírja a "jobbra tarts" rendszert!

Mi gyakran megyünk haza, s jó 600 km a német autópályákon! Sokszor találkozunk lassan haladót a bal sávban, s bizony még csak szándéka sincs, hogy jobbra lehúzódjon! Egyébként ha pl. a bal sávban megyek (én gyakran gyorsabban mint ahogy megengedett) akkor is lehúzódom, ha csak egy fényszoró jön mert az tuti, hogy motoros, s ők meg ugyebár nem sokszor mennek 200 alatt....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #39792 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Németország gyorshajtás

gejza írta: Hát erre mondják azt, hogy majd kiderül.... Lehet az is, hogy a kamiont kapták le (mert neki ugye max. 90 van), de tudnak követési távolság miatt is fényképezni. Mondjuk az ahhoz való apparát általában sávonként van, azaz "hídon"...
Vagy benéztél egy korlátozást?? :-)


Nem volt sem építkezés, sem útzár ami indokolná a korlátozást.(A 120-as épp elég) Illetve, sajnos többször kapott már le traffi, az pedig mindegyik esetben piros fényű villanás volt. Mindegy, 2-3 hét és kiderül, hogy kapok e levelet...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!