Online bevásárlás

Több
9 éve 4 órája - 9 éve 4 órája #39118 Írta: Gergoo
Online bevásárlás téma létrehozva Gergoo által

Egy társalgó topikban merült fel, hogy a (heti) bevásárlás is mennyi időt tud elvenni illetve problémát okozni ha pl. nincs autónk. Az edeka eddig is szállított házhoz de tudjuk, hogy nem a legolcsóbbak. Most viszont belefutottam ennek a weboldalnak

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

a hirdetésébe (Lidl és Aldi is van) és kérem ha valaki kipróbálta őket akkor írja meg tapasztalatait! ;) Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39122 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Online bevásárlás

Az online vásárlást megnézem magamnak. Bár jobban szeretem, ha megfoghatom a cuccot,amit megveszek. De megnézem a Realt.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #39203 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Online bevásárlás

Nekem úgy tűnik, hogy a nagyokat nem érdekli és a kis cégek szépen felépítik közben a vásárlói bázisukat. Találtam ismét egy céget, nagyon korrekt választékkal. Ha valaki kipróbálta őket akkor írja meg tapasztalatait! ;) Köszi

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!