Munkavállalói feketelista

Több
9 éve 4 hónapja #38326 Írta: AF Recruiting
AF Recruiting válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

„Igen, köszönöm, mindenképpen elvállalom az állást és ott leszek a megbeszélt idöpontban…“

Hát igen, ezt nagyon sokszor hallani, azonban van a dolognak egy szépséghibája!

Egy igen jellemzö dolog, hogy a jelentkezö egyszerüen minden mondvacsinált oknál fogva eláll egy állástól. Ez még önmagában nem is lenne probléma, de a legszebb, amikor ezt úgy teszi meg , hogy nem is szól, a megbeszélt idöpontra nem érkezik meg, és a telefont többé fel sem veszi…Ez igen csak kiborító tud lenni :D

Már annyi feleséget, anyát, gyereket, nagymamát, testvért eltemettem, hogy nincs annyi hajamszála. Söt, az autószerelökkel már-már egy szerzödéskötésen gondolkodom, mivel az inmobilizer-töl a bütykös regulátorig szinte minden lehetséges meghibásodást megismertem már. Nem beszélve „telefonom remelült“ és a „jobb ajánlatot kaptam“ dolgokról.

Most öszintén miért kell ez? Ha egyszer elvállalunk valamit, akkor azt illik teljesíteni. Nem tudom, de ehhez szerintem nem kell egyetem vagy fösiskola, ez egyszerü felösség … Mitöl félnek az emberek? Hogy nem elég a szaktudásuk? Vagy rosszat hallottak egy adott cégröl? Esetleg egyszerüen „beszartak“ ? Hát akkor öszintének kell lenni! Még ha kínos is, egy egyszerü telefon nagyon sok kellemetlenségtöl véd meg minket!

Igazából – ha ez müködne – egy olyan szerzödés lenne az ideális, ami így szól: „ha nem jelenik meg a megjelölt idöpontban és helyen, akkor pénzbeli bírság vagy egyéb büntetés nem fogja érni. Azonban hozzájárul ahhoz, hogy a Parlament elött nyíltan, meztelenül kikötözve egy hatalmas néger pénisz bevezesse Önt az az anális és orális szex rejtelmeibe, nemtöl és kortól függetlenül. Természetesen eme szerzödésszegésért járó „büntetést“ kiválthatja egy Ön által az alábbi állatok közül megjelölt állatt ürülékének az elfogyasztásával: Ló, kecske, disznó, orrszarvú, elefánt…

Szumma szummárum: fel kellene nöni! Ha egy állásra igent mondunk, ne gondoljuk meg csak úgy magunkat, de ha mégis legyen annyi bör a képünkön, hogy felhívjuk a munkaadót!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
9 éve 4 hónapja #38327 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Munkavállalói feketelista

Szumma szummárum: fel kellene nöni! Ha egy állásra igent mondunk, ne gondoljuk meg csak úgy magunkat, de ha mégis legyen annyi bör a képünkön, hogy felhívjuk a munkaadót!!!


Ne akard megnevelni a magyart!
Szarjal bele, hozzal mas allampolgarokat.
Nezegessed az index.hu-t es ott lathatod (tiszt. a. kiv.) a Magyar munkatempot.
Villamospalya fektetes Budapesten.
6-an !!! ülnek a jardaszigeten , bagoznak vihognak, 2 csakanyozik. :angry:

A masik, ha valaki bejelentkezik es nem jön nem ered el, az gerinctelen.
Ne csodalkozz, ha a gerincben nincsen velö, akkor hogyan is lenne az agyban.
Van akinek jobb magyarban a 120.000 HUF, de minden nap kocsmazhat,
alabujhat az asszony trutyija ala.

Ugy ahogy a hazassaghoz ehhez is szerencse kell, hogy kikapd a loyalis,
tisztesseges szakembert.

Kopf hoch, leszel meg egy parszor atvagva!

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!