Németországi munka nyelvtudás nélkül

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
9 éve 6 hónapja #37762 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Sok év alatt egy helyen jártam, ahol már a szálló épületébe belépve én is azt mondtam, hogy "na uraim, abszolút igazuk van, azonnal cuccolás és megyünk innen"... Azért még megmutatták a szobákat meg a mellékhelységeket, hát egy afgán hadifogolytábor különbül nézhetett ki... Jellemzö, hogy azt a szállást a cégünk magyar irodája foglalta, Münchenben volt:


Igen ismerös!
Az az A1 Wohnheim.

A problema az utobbi idöben es a romanok es a bulgarok belepese ota a qurva EU ba, hogy ezek
nem csak Monteurwohnheimok, hanem az allam kötelezi öket a "menekülteket" is elhelyezni.

Na mar most ez volt az a terror palota ahol a sajat szemünkel lattuk, hogy a klotyo foglalt volt es a
getzi sötetbörü , büdöslabu del-kelet europai a lepcsöhaz sarkaba leguggolt es egyenesen oda szart.

Nem csoda ha belepsz az epületbe es mas nem erzel mint csak szar szagot. :puke:

Szerintem az ilyen helyet be kellene vezetni minden nagyszaju, köcsög magyarnak egy heti tartozkodasra,
hogy tudja megbecsülni azt a szallast ahol "lassan müködik a W-LAN."

A gatyas Story is ismerös, mert ugye bar a magyar ferfi az embertelen Macho es nincsen a földkereksegen meg
egy ilyen fasza gyerek mint a magyar ferfi. :party:

Leegeti a tüzhelyet, kifolyik a kaja mert közben skypozik a muttival, kiönti a vörösbort a padlozatra ,nem sikalja le a
kakot a klotyoban stbbbbb.....
Es ha felelössegre vonod, hogy otthon is igy csinalja e, akkor jön a pofatlan valasza, hogy miert van a takaritonö,
ha neki kell a sajat mocskat eltakaritani. Hat apukam ilyenkor lekevernek neki egy akkorat, ha tudnam hogy nem
visznek el "Tierquälerei" miatt.

Hoszzu, igen hosszu a lista.
De hozza kell tennem, s mint mindig, tisztelet a kivetelnek, mert vannak :wait:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39515 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Vissza a téma témájához ;)
Létrehoztuk az álláshirdetések nyelvtudás nélkül hírlevelet mert el kell különítenünk a komoly munkakeresőket azoktól akik, nem is tudom, hogy fogalmazzak, hogy ne verje ki a biztosítékot, szóval azoktól akik nem beszélnek semmilyen nyelvet és így keresnek külföldi munkát!
Itt lehet rá feliratkozni:
www.iranynemetorszag.com/segedletek/hirlevelek.html
Kérünk mindenkit, aki nyelvtudás nélkül keres munkát, hogy a korábbi, álláshirdetések című hírlevélről egyidejűleg iratkozzon le!
Köszönjük
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ATI03

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!