Jociék lehetőségei

Több
9 éve 9 hónapja #36654 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jociék lehetőségei

Most kapcsolok, hogy Te magyarországi állásokról beszélsz. Hát, kérlek az ott egy "állatkert" ahol (nagyon) sokszor bizony olyan emberek, HR-esek, cégvezetők akikről beszélsz akiknek az inkompetencia világversenyen kéne indulni mert biztos dobogós helyük lenne! :laugh:
:wait: Még finom is voltam :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36656 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Jociék lehetőségei

igen, ahogy mondod! az inkompetencia magas foka :)

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 9 hónapja #36659 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jociék lehetőségei

Gyerekek, én természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ma miden online megy (vagy skype, stb) Én csak azért irtam le a postai 117 pályázatom történetét, mert szerintem aki komolyan foglalkozik azzal, hogy munkát találjon, annak MINDEN lehetőséget meg kell ragadnia! S ha a régimódi (A4-es) leveles pályázat a szemétbe megy, akkor is megpróbálta. Egyébként nálunk a cégnél még ma is sok nagy boritékban érkező pályázat van és átnézik. Sőt akik (fiatalok) tanulóként jelentkeznek, azoknál meg külön kérik is ezt, mert azt is nézik, hogy össze tud e állítani egy normális, ma is elfogadtható plyázatot! (Szóval ez nem annyira kihalt pályázati forma!)

PS: elismerem, ez itt nálunk nem fizikai munka.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36666 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Jociék lehetőségei

DECOTEXT írta: Gyerekek, én természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ma miden online megy (vagy skype, stb) Én csak azért irtam le a postai 117 pályázatom történetét, mert szerintem aki komolyan foglalkozik azzal, hogy munkát találjon, annak MINDEN lehetőséget meg kell ragadnia! S ha a régimódi (A4-es) leveles pályázat a szemétbe megy, akkor is megpróbálta. Egyébként nálunk a cégnél még ma is sok nagy boritékban érkező pályázat van és átnézik. Sőt akik (fiatalok) tanulóként jelentkeznek, azoknál meg külön kérik is ezt, mert azt is nézik, hogy össze tud e állítani egy normális, ma is elfogadtható plyázatot! (Szóval ez nem annyira kihalt pályázati forma!)

PS: elismerem, ez itt nálunk nem fizikai munka.


Az eredeti tema, mikrobiologus diplomas palyazata:
- celzottan, allashirdetesre a manapsag szokasos on-line mediak es social-mediakon keresztul v.
- osszevissza, celtalanul, nagyboritekban

Szerintem tulragoztuk a temat, a hogy volt 14 eve, mi tortenik a traineekkel etc.
Nem mellesleg ahol en dolgozom, angol anyavallalatnak van egy nemet leanya es tobb nemzetkozi csoportja telephelyileg ugyanott, ugyanabban az epuletben Nemetorszagban. En helyi nemet szakmai interjun voltam, UK-ban levo HR-el volt a bertargyalasom, Németországban levo HR intezte a papirmunkat es beleptetest, ha jelenleg barmilyen kerdesem van a HR-nek, az tadam Mo.-i telephelyen levo kihelyezett HR kozpontba fut be es magyar HR-es valaszol nemet temaban. Na ide kuld el a az A4es boritekban a palyazatodat:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!