Van Ameyde

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #38252 Írta: Marcsusz
Van Ameyde téma létrehozva Marcsusz által

Szép jo estét mindenkinek. Érdeklődni szeretnék volt valakinek már kapcsolata a Van Ameyde-vel? Ez egy kölni székhelyű biztosito aki a külföldön történt balesetekkel foglalkozik.Elakadtam velük tapasztalatokat várnék. köszönöm további szép estét mindenkinek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #38254 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Van Ameyde

1. Kapcsolata?
2. Elakadtam?
3 Tapasztalatokat?
4. Biztosító aki a külföldön történt balesetekkel foglalkozik?

Részletezd légyszives mert érthetetlen, hogy mit is szeretnél!
Amúgy ha elakadtam alatt azt kell érteni, hogy vitás ügyed van velük akkor inkább ügyvédhez fordulj szerintem!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #38260 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Van Ameyde

Marcsusz írta: Szép jo estét mindenkinek. Érdeklődni szeretnék volt valakinek már kapcsolata a Van Ameyde-vel? Ez egy kölni székhelyű biztosito aki a külföldön történt balesetekkel foglalkozik.Elakadtam velük tapasztalatokat várnék. köszönöm további szép estét mindenkinek


Tapasztalatom nincs, de segít az internet :P :

Generálisan rossz tapasztalatok, nulla fizetési szándék, idöhúzás, stb. Ha már benne vagy, jobb ha ügyvédet fogadsz ha nagyobb összegröl van szó. Ha nem túl sok pénz lóg az ablakban, akkor segíthet, ha folyamatosan bombázod öket a felszólításokkal, ill. többen tanácsolták, hogy csodát tesz, ha a holland anyacégnek írsz a kölni iroda helyett.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!