Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #32193 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

larus1 írta: Adatok:
Brutto bér: 2500 EUR
CNC marós-hivatalos bejelentett teljes munkaidős állás
30 km-re Münchentől, lakást én fizetem


Kedves Larus1!
Nekem egy kicsit furcsa volt a dolog a kereseted körül és utána néztem!
Nagyon olcsón adtad el magad. Van egy cég egy tőlünk nem messze levő városban! Ennél a cégnél ismerek pár embert, s nem találnak CNC maróst/esztergályost! A cég >>> RPT <<<. Ha itt megpályázol egy állást ebben a szakmában 3600€ bruttót is kérhetsz, ráadásul a környék sokkal olcsóbb mint Bayern! (Niederschsen, A2-höz közel.)

A lapon kattints a "kontakt"-ra és töltsd ki a formulát! Feltétlenül sorold fel, hogy milyen végzettséged van és milyen CNC gépeket ismersz. Azt is ird be, hogy hajlandó vagy e továbbképzéseken részvenni! (A cég egyébként többek között a VW-nek gyárt kábel, cső és egy alkatrész rögzitésére kütyüket, pl bilincseket.)

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32551 Írta: Jaysy
Jaysy válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh.

Szép napot mindenkinek!
Elnézést hogy nem irtam hamarabb, igen rég jártam erre.
Sajnos nem tudok mondani semmit velük kapcsolatban mert még sajnos nem jutottam ki :angry: ,
egyéb okok miatt de a legfőbb ok hogy allergiás lettem a szakmámon belül. Jelenleg átképzem magam cnc gépkezelőre (még 2 hónap), úgy hogy engem is érdekelne majd larus1 beszámolója hogy milyen a cég és milyen kint a szakma.
Válaszaitokat előre is köszönöm.
Kellemes napot.
üdv.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #38307 Írta: pacpad
pacpad válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Felejtős, 1200nál többet nem fizetnek. bármennyit dolgozol, valahogy levonják! Az első honapban fizették a szállást, utána változo összegekben visszavonogatják, adnak és elvesznek, addig okoskodnak hogy 1200nál többet ne adjanak. Aki teheti kerülje el őket!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #38308 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

pacpad írta: Felejtős, 1200nál többet nem fizetnek. bármennyit dolgozol, valahogy levonják! Zsi.. ci..ny cég! Az első honapban fizették a szállást, utána változo összegekben visszavonogatják, adnak és elvesznek, addig okoskodnak hogy 1200nál többet ne adjanak. Aki teheti kerülje el őket!!!


Hát, már megbocsajts Pacpad! Én azért a kijelentésedért innen kitiltanálak!
Nem is értem Gergőt, hogy ezt kiengedte!! Nem arról van szó, hogy az adott cégen belül sok a disznóság és eltanácsolsz mindenkit tőlük, (biztos igaz) hanem a jelzőiddel van a baj! Hogy disznók, szemetek s szélhamospk vagy hasonló az rendben van, de ilyet....! S hidd el én egyik népnek sem vagyok a híve, mert nem nagyon igyekeznek beilleszkedni az adott társadalomba, amelyikben élnek, de így mint negativ jelzőt azért túlzás szeritem használni! Engem ez felháborít!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #38309 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Heidel Fachkräftevermittlung Gmbh. információkérés

Bocsi de mobilról vagyok, átsiklottam felette. Jogos volt az észrevétel, köszi! Amúgy megérdemelné pacpad, hogy még fel is hívjam a cég figyelmét a "hozzászólására" és mint minden esetben amikor rágalmazásért, büntetőügyben megkeresnek minket, örömmel adjuk át a hatóságnak az IP címét! :angry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!