IP Immobilien Kaiserslautern

  • Marciapu56
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 1 hónapja #29373 Írta: Marciapu56
IP Immobilien Kaiserslautern téma létrehozva Marciapu56 által

Segítsetek!
Hallott valaki az IP-Immobilien nevű cégről,Kaiserslautenben?20.000 ft -ot kér utiköltségre
valamint az ügyintézésre(AOK,A101,A106) nyomtatványok beszerzésére.Kérlek írjátok meg
milyen nyomtatványokra van szükségem,mennyibe kerül vagy hagyjam az egészet.Természetesen
a munkaszerződés majd odakinn lesz aláírva busszal fogunk kiutazni.A fennti összeget pedig utaljam át.
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #29374 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Elöre SOHA senkinek, semennyit nem fizetünk, csak elvegzett szolgaltatasert,. ez örök szabaly.
De ez vegül is maganügy, ha valaki igy akarja, tegye, es remenykedjen hogy szerencseje lesz nem verik at. B)
Egyebkent sem ertem teljesen ezt az elöre fizetös, kiutaztatasos dolgot, mivel altalaban ha talalt munkat az ember, akkor kiutazik autoval, vonattal, repülövel-ami olcsobb is lehet joval- es elintezi az ügyreit, papirjait, stb, amikor mar kinn van. Az ismeretsegi körömben igy törtent es jomagam is igy tettem..
Sok sikert a munkavallalashoz, de gondold at jol, kinek mit fizetsz es miert..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Marciapu56
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #29376 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Szia Marciapu!
Én Kaiserslauternban élek de nem hallottam róluk de ez semmit nem jelent. :wait: Egyet viszont mondhatok....előre NE fizess! Miért? Lakcímbejelentés: 0.-Eu, AOK bejelentés: 0.- Eu, Bankszámlanyitás: 0.- Eu.... amit eddig intéztem hivatalos ügyet: 0.-Eu...szóval nem értem milyen ügyintézésre kell neki a lóvé??
Milyen nyomtatványokra gondolsz? Személyi ( kártya alapú) és EU taj kártya (érvényes) természetesen kell! A többi attól függ milyen minősítésben jössz ki: házas, gyermekes? akkor kellenek az anyakönyvi kivonatok... jó ha van ügyfélkapud, van kártya független mobilod...
Gyanús nekem ez az utald át és majd itt aláírjuk a szerződést :blink: ...szállásra miért nem kér pénzt??? :woohoo: és a többi gyanús dolgot már meg sem említem! ;)
Szóval, sztem ezzel valaki nagyon jól akar járni és azok úgy néz ki nem ti lesztek! :thinking:
Ha mégis jössz és a várossal kapcsolatos kérdésed lenne, abban tudok segíteni elég jó helyismeretem van már, de sajnos a cégeket nem ismerem! Mondanék még egyet: ..itt ( Kaiserslautern ) iszonyat nagy a munkanélküliség, csodálom h az ittlévők között nem talál munkást! :thinking:
Remélem tudtam segíteni!
Üdv: H
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zoli43
Téma zárolva.
  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 1 hónapja #29377 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

IP Immobilien letezik igen, de Schwitzban :clap:
imprese pellegrino (immobilien und grundbesitz)
Klösterligasse 3
ch-4800 zofingen
schweiz
0041 (0)62 751 24 11
Na most aztan ennek mi köze a melok közvetitesehez az nekem Rätsel :wait:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #29378 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Van az Kaiserslautern-ben is ;) de gyanítom inkább arra kellett volna Marciapu56-nak rákérdezni aki valóban kéri a pénzt, nem arra akinek a nevében kéri! Csak gondolom olyan szuper lehetőségnek tűnik ( :wait: lehet nyelvtudás sem kell), hogy nem akarta azt reklámozni.
Marciapu56! Van egy olyan sejtésem, hogy inkább feljelentést kéne tenned mint itt érdeklődni! ;)
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #29379 Írta: Csaba1960
Csaba1960 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Ez mind átverés 3szor vertek át Németországba és egyszer Hollandiába ugyhogy feladom
Téma zárolva.