IP Immobilien Kaiserslautern

Több
10 éve 11 hónapja #31029 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Csak halkan kérdezem : 20000 Ft -ért akar egyénileg is ki lehet utazni, nem? (Gondolom, nem Hamburgba, de ha van az embernek szerződése , akkor pár ezer Ft ide, vagy oda... Inkább a vasutat választanám. )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 11 hónapja #31030 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

devilmaycry írta: Lehet, hogy a kenyérért és a villanyért nem fizetsz előre, elhiheted, hogy én sem, de az utazásért Te mindig utólag fizetsz, bárhová is menjél? A buszon, vonaton, repülőn is előre megveszed a jegyet nem? Annyi a különbség, hogy ha mégsem utazol, egy részét AZNAP visszakérheted!!!!A 20.000 Ft-ot mindenki a kiutazásra fizette be, vagyis utazási költség lett volna.
.

Ez akkor jó érv lenne, ha az utaztató egy MÁV, VOLÁN és nem egy magánember! Nem egyszer hangzott már itt el, hogy már az első hét után előleget kérnek a munkátvállalók és teljesen felkészületlenül követlenek szállást és ellátást! Fura, hogy mindig azok, akik előre kifizettek X összeget! Tudod, azért azt nem értem ebben, hogy ha valaki nagyon ki akar menni, miért nem verbuvál össze maga 2-3 havert (akit ismer!) s mennek egy gépkocsival melóra? Ez garantáltan olcsóbb lenne (még maradna is lé) , s nem lenne átverés!
Egy teli tank nekem kb. 56 euró és az 1200 kilómétert megtesszük oda vissza 3 tankolással (de a végén mindig marad bőven az utolsó nakolásból)! Ez durván 51000 ezer forint. Ha öten fizettetek 5x20 ezret az 100 ezer. Így kb. a fele megmaradt volna pl. a megélhetésre. (S itt most egy nagy kombiról irtam, s nem egy kisebb takarékos kocsiról!)
:whew:
Vagy valamit még mindig nem értek?

DCT
Téma zárolva.
  • kocsog
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #31035 Írta: kocsog
kocsog válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Sziasztok!
Van már valaki aki tett feljelentést??
10.-e már régen elmúlt és már nincs mire várni. A helyetekbe minél előbb megtenném a feljelentést. A neveteket senki nem fogja megtudni hogy ki volt az aki feljelentette mert a rendőrségen kérheted a neved elhallgatását. így harmadik fél nem tudja meg az adataidat.
Bármelyik rendőrségen megtehetitek a feljelentést, ugyanis lekérik az összes rendőr őrs nyílvántartásából, hogy van-e más bejelentés a cég vagy a Falko ellen.
úgy hogy nyugodtan menjen minden károsult a rendőrségre és ingyenesen megteheti a feljelentést! Bajotok nem származhat belőle! De ezt nem szabad hagyni. Minél előbb tegye meg minden károsult a feljelentést!
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 11 hónapja #31039 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

kocsog írta: Sziasztok! Van már valaki aki tett feljelentést?? 10.-e már régen elmúlt és már nincs mire várni. A helyetekbe minél előbb megtenném a feljelentést. A neveteket senki nem fogja megtudni hogy ki volt az aki feljelentette mert a rendőrségen kérheted a neved elhallgatását. így harmadik fél nem tudja meg az adataidat. Bármelyik rendőrségen megtehetitek a feljelentést, ugyanis lekérik az összes rendőr őrs nyílvántartásából, hogy van-e más bejelentés a cég vagy a Falko ellen.
úgy hogy nyugodtan menjen minden károsult a rendőrségre és ingyenesen megteheti a feljelentést! Bajotok nem származhat belőle! De ezt nem szabad hagyni. Minél előbb tegye meg minden károsult a feljelentést!


Már ne is haragudj, de miért ne vállalná az, aki feljelentést tesz? Károsult nem? vagy benne volt a buliban? MIlyen gerinctelen dolog ez? Ha valaki nem vállalja, akkor maradjon a seggén csendben! Nehogy már a becsületesnek kelljen bujdosni és a görény meg nyiltan tehet akármit!

DCT
Téma zárolva.
Több
10 éve 11 hónapja #31115 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Sziasztok,

Új fejlemény: tegnap beszéltem Falkó Nagyságos úrral, azt mondta, hogy az egész banda kivan rugva nem tudja miért de még vele is felmondták a szerződést. Ha gondolom, van egy haverja annak kell pár ember oda betud juttatni.
Mondtam neki, hogy felejtse el és pénzemet is kérem vissza mert azt útiköltségre adtam. Erre azt kérdezte, "igen de melyik számlára fizette be a pénzt" mondtam neki erre ő "jaa, őőő, akkor utánanézek, hogy tényleg küldött e pénzt". elköszönt és ennyi. Utána már nem vette fel a telefont. A buszos semmiről nem tud..

üdv

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-
Téma zárolva.
  • kocsog
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #31116 Írta: kocsog
kocsog válaszolt a következő témában: IP Immobilien Kaiserslautern

Azért irtam, hogy van ilyen lehetőség is azok számára akik félnek feljelentést tenni Falko ellen. Ne hogy utána elveresse vagy bármi ilyesmi.
Amugy a tegnapi nap folyamán feljelentés lett téve ellene. A rendőrség azt kérte, hogy mindenki jelentse fel aki sértett ez ügyben. Mert ugyanis ha tényleg 82 embert csapot be akkor ez már csoportosan elkövetett ....(valami szakszot mondtak erre).
Egyszoval a mainap folyamán aki ezt olvassa és sértett az induljon el a rendőrségre feljelentést tenni. Mondja azt is, hogy már egy feljelentés van.
Téma zárolva.