InterAsisMed információkérés

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32564 Írta: wmari
InterAsisMed információkérés téma létrehozva wmari által

Sziasztok,
mindenkinek írom,legyetek szíves segíteni,hogy ismeritek-e az Interasismed céget,aki ezerrel hirdeti magát. A magyar nyelvű tájékoztató enyhén szólva vicces:"a munka tárgya nem publikus".
A továbbiakban leírja,hogy egy szakképzett nővér-esetleg 975 Eu (!!!) is megkereshet havonta,valamint félévente jár 7 /hét /nap szabadság...
A többit nem értem,sorry,nem beszélek románul.
Egész Magyarországon vadul terjeszkedő hálózatot írnak le, több városnévvel!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32565 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: InterAsisMed információkérés

wagnermari írta: Egész Magyarországon vadul terjeszkedő hálózatot írnak le, több városnévvel!

Majd rájönnek, hogy nincs mire terjeszkedni igazán! :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32574 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: InterAsisMed információkérés

Román cég, munkaközvetítéssel foglalkozik.:) Van magyar cég is bőven ugyanilyen profillal, de ha németországi munka kell valakinek, akkor erdemes inkabb német közvetítőt felkeresni. Persze lehet egy roman ceg is teljesen oke. :)


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32586 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: InterAsisMed információkérés

Természetesen,bármilyen munkaközvetítő cég lehet oké.De az a tény,hogy a"kiközvetített munka "tárgya nem publikus",valamint hogy megkereshet a jelentkező szakképzett,nyelvet beszélő nővér akár 975 Eu-t is-valahogy elveszi az ember kedvét a további olvasástól.
Hogy ez az ajánlat a bizalmasan,nem publikusan végzett munkára hogy' jött ki? Ki ne számold nekem DCT,mert megőrülök !!
Mire jelentkezem,ha nem publikus?Egyik oldalon "rezidenst nem alkalmazunk",a csalogató oldalon "akár 3 000 Eu is lehet a rezidens orvos bére".
Az én gyomrom ezt nem veszi be.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32587 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: InterAsisMed információkérés

Hadd probalkozzon a roman ceg a magyarokkal is, vagy bejön neki vagy nem. Az ö dolguk.. A magyar apolok es orvosok tudnak millio magyarországi munkaközvetitön keresztül németországi munkát talalni...de mint irtam, azokat sem vennem igenybe, mivel ha közvetitö, akkor az adott orszag közvetitöjeben jobban bizom. De ez csak privat velemeny. Mindenki ott köt szerzödest ahol jonak latja.:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!