Spirit Jobs információkérés

Több
10 éve 7 hónapja #33427 Írta: Kalapom
Spirit Jobs információkérés téma létrehozva Kalapom által

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy Spiritjob, mint munkaközvetítő volt-e már vkinek dolga velük, vagy tud róla bővebb információt.

Válaszokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #33503 Írta: Kalapom
Kalapom válaszolt a következő témában: Spirit Jobs információkérés

Nos!

Hozzá is tudok szólni az adott tárgyhoz. E-mail váltásokat követően tájékoztattak, hogy elnyertem egy állást. A 21-ei hétvégén lett volna az indulás. A 20-ai napon kaptam egy mail-t, melyben tájékoztatnak, hogy a választás nem rám esett.
Most ismét levelet írtam, hogy hogyan is van ez: megkaptam az állást, majd egy hétre rá nem kaptam meg az állást.

Kérdésem: kajli cégbe futottam?

Ha további információm lesz megosztom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 7 hónapja #33506 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Spirit Jobs információkérés

Kalapom írta: Hozzá is tudok szólni az adott tárgyhoz. E-mail váltásokat követően tájékoztattak, hogy elnyertem egy állást. A 21-ei hétvégén lett volna az indulás. A 20-ai napon kaptam egy mail-t, melyben tájékoztatnak, hogy a választás nem rám esett.Most ismét levelet írtam, hogy hogyan is van ez: megkaptam az állást, majd egy hétre rá nem kaptam meg az állást.Kérdésem: kajli cégbe futottam?.


Nem biztos!
Egyszerűen tévesen értelmezted a dolgot. Az állást akkor nyereted el, amikor a kiskezedeben van, az aláírt munkaszerződés! Egészen addig amíg ezt nem írtad alá, s nem kaptad meg (póstán, személyesen, futárral, stb) addig semmilyen elkötelezettsége nincs az adott cégnek! Minden rajtad múlik, ők meg azt írnak amit akarnak!! Ajánlatom, hogy ne így kommunikálj a cégekkel, hanem személyesen jelentkezz munkáért, ahol szerződést is lehet kötni! Az is lehet, hogy 5-10 hasomló levelet küldtek mint első választás, majd később kiestél a sorból!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!