Zollner Elektronik információkérés

Több
10 éve 3 hónapja #34865 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

És hogy hogy lehet ilyen naivak az emberek?én csak az öcsém nevébe tudok beszélni akitől ugyanezt megkérdeztem aztán a kilátástalaság munka után az iker gyerekei jó léte és a sok milliós tartozás!
És igen sajnos ezek miatt a tényezők miatt beleugranak az emberek!!!Igaz már aki de mégis vannak!!!Látjátok!!! :confused:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34867 Írta: elske
elske válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Sziasztok!
A hirdetés egyszer jelent meg a jófogás.hu-n, január 8-án.Elmentettem a hirdetést,s azonnal elküldtem a váci gyáregységnek,hogy mit tudnak róla.
Nekem azt mondta a nevezett hölgy,hogy már többször dolgozott Rattenbergben, és pontosan leírta helyet.Lehet,hogy ő is Google Earth-ből tájékozódott...Becsületes hangúnak tűnt, kevéssé rafináltnak,enyhén vidékies kiejtéssel.
Azt is mondta,hogy 12 főre van csak szükségük,ezzel indokolható az egyszeri megjelenés a hirdetési portálon.
Én akármikor hívtam telefonon, mindig nagyon elfoglalt volt, mert egyfolytában kötögette a szerződéseket.Úgy valóban necces pénzt utalni, hogy előtte nem találkozol az illetővel,nem tudsz a szemébe nézni. Ezért találkozót beszéltem meg vele a holnapi napra, de ígérete ellenére nem hívott vissza.Már lehet,árkon-bokron túl jár.
Zsuzsó! Az öcsédnek hogyhogy 2 adag pénze bánja? Hisz egyszeri 250€ volt a díj.

Igaza van Gergoo-nek,jól felépített forgatókönyv az egész! :evil:
Azért csak megnézném azt a céges buszt pénteken 13 órakor a Felvonulási téren!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34876 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Sziasztok!Gergoo!

Megtettük a feljelentést!Mindent szóról-szóra leírattunk a nyomozóval minden papirt odaadtunk neki!
Pesszimisták vagyunk de reméljük,hogy kevés olyan "bugyuta"van mint az öcsém!elske!!!!!
A hirdetést az állás vadász oldalon találtuk meg/még vasárnap du.is ott volt/onnan telefonált!minden úgy volt ahogy leírtad de a 250Euró az /fő!!!Ő meg a barátnőjével ment volna!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja #34877 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Zsuzsó írta: Persze megszédült az 1900 Euró hallatán meg a kétségbe esés a munkahely után!Így beugrott a csapdába!!


Kedves Zsozsó!
Ne is haragudj, de pontosan ez az 1900 euró nettó az ami élből mindenkinek gyanúsnak kellene lennie! Egy kattintás a neten és millió infó van pl. arról, hogy nyugaton EGY CÉG SEM TUD NETTÓ IGÉRETET TENNI a különböző adócsoprtok miatt, amit nem tudhatnak!! Vagy pl. az, hogy mennyi az átlag bére egy betanitott munkásnak! (Még a brutto 1900€ is sok ilyen szalagmunka, nyelvtudás nélküli!) Tehát ha ilyen óriási bért igér valaki semmiért, az eleve nem lehet becsületes dolog! Hogyan lehet akkor, hogy értelmes emberek ezt benyelik. Erre az sem bocsánat, hogy ha valaki meg van szorulva! Pont mert meg vagyok szorulva nem fizetek semmit előre s vakon!!! S amikor elszólta magát a hölgy, hogy csak 12 embert keresnek ezért jelent meg csak egyszer a hirdetés, azonnal riadót kellett volna fújni! Szóval az egész ügyhöz irgalmatlan nagy butaság kell, hogy valaki benyelje!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34880 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Kedves Decotext!
Tökéletesen igazatok van! De mit lehet tenni, egy hülyéből tanul száz!
Ha valami fejlemény lesz megírom!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34886 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Szóval az egész ügyhöz irgalmatlan nagy butaság kell, hogy valaki benyelje!


Így van, és erre sajnos egy egész "iparág" épült ki otthon. Nyolcszáz újságcikk, tévémüsorok foglalkoznak a témával folyamatosan, de a "nép" csak a VV-t meg az X-faktort nézi.....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!