Zollner Elektronik információkérés

Több
10 éve 2 hónapja #34888 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Zsuzsó! Én nem török pálcát senki felett, csupán annyit fűzök hozzá, hogy alaposan át kell gondolni és utánajárni minden munkavállalással kapcsolatos dolognak. Szívből remélem, hogy öcséd jut valami a feljelentés révén!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zsuzsó

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #34890 Írta: elske
elske válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Az viszont dicséretes és tiszteletreméltó, ha valakinek van bátorsága kitörni a lehúzó körülmények közül, és mer újat kezdeni. Nyilván ezt a megfelelő körültekintéssel érdemes megtenni! Szerintem Zsuzsó öccse ne mondjon le a külföldi munkavállalásról ,és ne szegje kedvét ez a kudarc,de érdemes előbb pl. egy nyelvtanfolyamot elvégezni. Én is tovább keresem a lehetőséget, de egy fájó tapasztalattal gazdagabbak lettünk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zsuzsó

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #34891 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Sziasztok!
Természetesen mindenki hozzászólását köszönöm!Sajnos és remélem Szabó Brigitta neve ismerős marad.Minden fejleményről tájékoztatlak benneteket!Szerintem mindenki fizet tanulópénzt az életben csak ki igy ki úgy!Azért írtam meg ,hogy lássátok hogy tud hinni egy akárkinek?!Legyen tanulság másnak is az öcsém meg megpròbál más szemmel nézni a világra!De most már biztos!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #34894 Írta: hedina73
hedina73 válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Kedves Elske!

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, így csak remélni tudom, hogy nem dőltél be a hirdetésnek. A Zollner AG-nek nincs telephelye Rattenberg-ben.
Ezt könnyen ellenőrizheted a honlapjukról is, ott fel vannak tüntetve a külföldi telephelyek is.
Másrészt pedig a Zollner világszínvonalú vállalat, nem közvetítőn, és pláne nem a jófogás.hu-n fog munkaerőt keresni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #34904 Írta: elske
elske válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Kedves hedina 73!
Köszünöm érdeklődésedet!
Nem dőltem be: itt a fórumon megkérdeztem a tapasztaltabbakat,másrészt a családtagjaim szintén lebeszéltek a meggondolatlan lépésekről. Magam is utánajártam sok dolognak, megnéztem a német honlapot, telephelyeket.,írtam a váci gyáregységnek stb. Íme a rattenbergi:

2. sz. üzem: Untergschwandt [Németország, Straubing-Bogen járás]
Technológiai terület:
Elektronika

Termelési terület:
5.429 m² [2011-i állapot]

Dolgozói létszám:
195 fő [31.12.2011-i állapot]

Cím:
Zollner Elektronik AG
Betriebsstätte Untergschwandt
Untergschwandt 3
D-94371 Rattenberg
Telefonszám: +49 9944 201-4000
Fax: +49 9944 201-4001

Tehát sok igazságelemet tartalmazott a telefonos tájékoztatás, pont ez a megtévesztő. Szerintem mindenképp tanulságos volt ez a​ topik, hisz nagyobb óvatosságra inti kezdő motorosokat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #34906 Írta: Zsuzsó
Zsuzsó válaszolt a következő témában: Zollner Elektronik információkérés

Sziasztok!
Állitólag hétvégén letartóztattak valami hasonló csalókat!Még nem néztem utána de valószinüleg jó sokan vannak!!!
Nos az öcsém ma reggel elment egy barátjához dolgozni egy kicsit amig el nem döntik mit csináljanak!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!