Ulmer Fleisch információkérés

Több
10 éve 3 hónapja #34823 Írta: zsuhev
Ulmer Fleisch információkérés téma létrehozva zsuhev által

Sziasztok! Elsősorban az Ulmer Fleisch-ról szeretnék infót gyűjteni: milyen a meló, csak nappal v. éjjel is, fizu, hogyan lehet egyénileg bekerülni stb. De érdekelnek vélemények más németországi vágóhidakról is. Írjatok, ha tudtok vmit! Köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34830 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ulmer Fleisch információkérés

zsuhev írta: hogyan lehet egyénileg bekerülni stb.

Ez elég egyszerű ;) (eltartott vagy 6-7 másodpercig) mire megtaláltam:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34831 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Ulmer Fleisch információkérés

zsuhev írta: Sziasztok! Elsősorban az Ulmer Fleisch-ról szeretnék infót gyűjteni: milyen a meló, csak nappal v. éjjel is, fizu, hogyan lehet egyénileg bekerülni stb. De érdekelnek vélemények más németországi vágóhidakról is. Írjatok, ha tudtok vmit! Köszi!


Pillanatnyilag két szakmában keresnek dolgozókat. Víz/gáz - fütészerelő mester, és villanyszerelő/elekronikus mester. (Nő vagy férfi mindegy)


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Ahogy Te is kiveheted csak jól képzett szakmunkások kellenek. (Sőt a második pdf egyértelműen mutatja, hogy csoportvezető helyettes kell a villanyszerekőknél s elektrotechnikusoknál. Ehez már vezetési tapasztalat is kell.) Mindekettőnél minimum "mestervizsgával" várnak jelentkezőket. Vizsont itt betettem, hogy mire van még igényük, s mit képeznek a cégen belül, illetve kell munkavállaló:

Ausbildung Wir freuen uns sehr über Ihr Interesse an einem Ausbildungsplatz bei der Ulmer Fleisch GmbH. Für das Jahr 2014 suchen wir:
Kauffrau/mann im Groß- und Außenhandel
IT-System-Kaufmann/-frau
Fleischer/in, Fachrichtung Schlachten und Zerlegen
Mechatroniker (m/w)
Berufskraftfahrer (m/w)

Próbálkozz! Sokszor van a cégeknek gondja, mert nincs elég képzésekre jelentkező személy.(Gondolom ha errefelé nézegetsz akkor már nincsenek nyelvi problémáid és a német jól megy!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34838 Írta: zsuhev
zsuhev válaszolt a következő témában: Ulmer Fleisch információkérés

Köszi a reagálást!

Ezeket a munkalehetőségeket én is láttam a honlapukon, de én nem magamnak keresek melót, hanem a páromnak, aki szakképzett hentes. Most is egy német cégnél dolgozik egy vágóhídon, csak itt mindig éjszakáznia kell és jobb lenne inkább vmi nappali lehetőség ebben a szakmában.
Azt is láttam, h a honlapon van egy kontakt formular, csak mivel jelenleg nincs olyan pozíció meghirdetve, ami neki jó lenne, gondoltam, hátha van vki aki addig is tudna pár infót adni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34841 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ulmer Fleisch információkérés

zsuhev írta: Azt is láttam, h a honlapon van egy kontakt formular, csak mivel jelenleg nincs olyan pozíció meghirdetve, ami neki jó lenne, gondoltam, hátha van vki aki addig is tudna pár infót adni.

Azzal pedig előrébb lennétek szerintem ha kontaktolna a párod velük, hogy a közelben lakik és az állandó éjszakázások miatt másik melóhelyet keres ha felszabadul egy hely hamar tud kezdeni, bla-bla-bla mint az infózgatással illetve, hogy arra számítasz, hogy szól majd valaki ismeretlen!
Amúgy meg vadásszák a henteseket: 30 Stellenangebote für fleischer in Baden-Württemberg, 344 Stellenangebote für fleischer in Deutschland. Miért nem a legegyszerűbb utat próbáljátok meg? :thinking:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34842 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Ulmer Fleisch információkérés

zsuhev írta: Most is egy német cégnél dolgozik egy vágóhídon, csak itt mindig éjszakáznia kell és jobb lenne inkább vmi nappali lehetőség ebben a szakmában.


Hentesként nagyobb feldolgozó üzemekben, nem fogjátok tudni elkerülni a többműszakos munkát. Amit eddig hallottam ott mindenhol 3 műszak volt, de nem fizetnek rosszul. (Persze lehet kivétel!)

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!