Magyar tv külföldről

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #39905 Írta: róbszé
Magyar tv külföldről téma létrehozva róbszé által

Hello

Én úgy oldottam meg a magyar tv nézését hogy előfizettem erre:

www.hidemyass.com/

a programra ami most 11€ havonta de szoktak lenni akciók is.Ezzel a kis programmal lehet ip cimet változtatni szinte bármelyik országéra,többek közt magyarra is! Ha ez meg van akkor pedig a Upc,Telekom vagy Digi tv online szolgáltatását tudod vele nézni!

www.tvgo.hu www.upc.hu/televizio/premium-digitalis-s...ltatasok/horizon-go/

Ami még szükséges hozzá: Élő upc vagy telekom tv előfizetés otthon (a telekomra online tv re külön is elő lehet fizetni) én ezt úgy oldottam meg hogy barátaimtól akiknek van otthon ilyen előfizetéseik elkértem a szükséges adatokat és kész! Tökéletesen működik nekem 50 megás internetem van én akadás nélkül tudom nézni! Nagyon ritkán van hogy kilép vagy megáll a kép de akkor a csatorna újraindítása és kész is! Némi számítógépes ismeret kell hozzá mert minden online megy! Tehát az ip cím cseréje böngésző használata sőt bővítmény is kell a böngészőhöz de minden instrukciót adni fogja a használni kívánt szolgáltatás! Ha esetleg kérdés lenne vagy segítség szívesen segítek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabber2

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #39909 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyar tv külföldről

Nekem itt kint (és eléggé északon vagyunk) hosszú évekig volt UPC vételem! Én meg úgy csináltam, hogy otthon ismerős csinált egy szerződést, és a kütyüt kihoztam! Tudom ezt nem szeretik és hivatalosan nem lehet, de nem tudják ellenőrizni, hogy hol veszed a műholdas adást. Itt csak a parabolát kellett betájolnom és működött. (Berlin - Hannover magasságában is!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #39920 Írta: attsze2
attsze2 válaszolt a következő témában: Magyar tv külföldről

Nekem itt kint van telekom előfizetésem, ezekszerint ez mindegy otthon is kell vmi?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #39923 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyar tv külföldről

Bármelyik cég is van itt és Mo.-on ezek a cégek nem ugyan azok a cégek hanem önálló vállalkozások legfeljebb "leanyvállalatok".

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #39926 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magyar tv külföldről

attsze2 írta: Nekem itt kint van telekom előfizetésem, ezekszerint ez mindegy otthon is kell vmi?

Nem kell csak ha van (magyar telekom) előfizetésed akkor ingyenes a TV GO szolgáltatás.
www.tvgo.hu/felhasznalasifeltetelek/

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #39939 Írta: csahor2
csahor2 válaszolt a következő témában: Magyar tv külföldről

Szia!

A tv go szolgáltatás Németországban nem elérhető most próbáltam.Nekem van otthoni Tkom előfizetésem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!