Albérlet Stuttgart

Több
9 éve 10 hónapja #36516 Írta: dávkov
Albérlet Stuttgart téma létrehozva dávkov által

Szép napot! :)
Tudnátok segíteni, hogy Stuttgart környéki ingatlan közvetítő iroda holnap létezik? :)
ha igen letudná valaki írni? :) a városban vagy közelében szeretnénk egy nagyobb albérletet kivenni! :)
Válaszotokat előre is köszönöm! :clap: :hyper:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36517 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Albérlet Stuttgart

dávkov írta: Szép napot! :)
Tudnátok segíteni, hogy Stuttgart környéki ingatlan közvetítő iroda holnap létezik? :)
ha igen letudná valaki írni? :) a városban vagy közelében szeretnénk egy nagyobb albérletet kivenni! :)
Válaszotokat előre is köszönöm! :clap: :hyper:


Édes istenem, le tudjátok ám az embert zsibbasztani (ebben a hüvösben föleg)... Ezt komolyan kérdezted, hogy létezik-e ingatlanközvetítö iroda Stuttgart környékén ?? Ha az ingatlanirodák számát felszoroznád öt euróval, akkor akár lakást is vehetnél belöle, nem kéne bérelni. :angry:
Itt van a két link: www.immonet.de/ és a www.immobilienscout24.de/ , ami ezeken nincs fenn, az kis túlzással nincs is (max. echte originál össváb nénik/bácsik kínálata, azoknál viszont mint DIN szabványból kilógó kuncsaft, úgysem rúgsz labdába....).
Mi az a "nagyobb" albérlet ? Tisztában vagytok az árakkal ? (+közvetítöi díj, +kaució, +rezsi) ????
Stuttgart és környéke Németország legdrágább környékei között ott van a top 5-ben ....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36521 Írta: dávkov
dávkov válaszolt a következő témában: Albérlet Stuttgart

Köszöntem Gejza a válaszodat :D :D Ilyen jó időben hamar zsibbad az ember, amúgy az első linkel segítettél azt nem ismertem, a másodikat nézegetem folyamatosan :)
Természetesen tisztában vagyok az árakkal tudom itt a legdrágább az albérlet! :)
Még egyszer köszönöm! :)

Szép napot neked!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36523 Írta: baltün
baltün válaszolt a következő témában: Albérlet Stuttgart

Hát szerintem se lesz könnyű Stuttgartban lakást találni.....nekem fél évembe került mire megtaláltam a megfelelőt.Ajánlom még az Ebayt neked,ott is keresgélhetsz.Sok sikert! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!