Élelmiszerárak Németországban

Több
9 éve 5 hónapja #38149 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Élelmiszerárak Németországban

Ez körulbelul 6 -7 rantani valo borjuszelet KA-Schnitzel Kalbs schnitzel, es a legdragabb lancnal, a Rewenel. Ugyanez a sarki töröknel a felibe kerul es garantaltan frisch. A Rewenel ugyanezt nem mindig mondhatod el. Tudom, mert 3 evig szallitittam nekik, lattam mi folyik hatul. A töröknel viszont nincs ideje allni a husnak olyan pörges van , 5-10 kilojaval viszik a törökök a hust. Lehet nem mind ilyen, de en kifogtam. Marha belszin 9-12 Ejuro körul mozog. A Rewenel a duplaja.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #38151 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Élelmiszerárak Németországban

zigeuner írta: Ez körulbelul 6 -7 rantani valo borjuszelet KA-Schnitzel Kalbs schnitzel, es a legdragabb lancnal, a Rewenel. Ugyanez a sarki töröknel a felibe kerul es garantaltan frisch. A Rewenel ugyanezt nem mindig mondhatod el. Tudom, mert 3 evig szallitittam nekik, lattam mi folyik hatul. A töröknel viszont nincs ideje allni a husnak olyan pörges van , 5-10 kilojaval viszik a törökök a hust. Lehet nem mind ilyen, de en kifogtam. Marha belszin 9-12 Ejuro körul mozog. A Rewenel a duplaja.


Ez lehetséges, most már csak egy törököt kell keresnem, aki húst is árul a boltjában! Nos, ha lelek és hozzáadom az (oda-vissza) 80
kilómétert, + ráforditott idő, akkor valószinű, hogy marad a Rewe, amelyik itt van 200 méterre!
Ja, és a Rewe rádásul messze nem is a legdrágább bolt.....

Jegyzem mi mindig bióhúst veszünk! Tény hogy nincs arra garanciahogy valóban bió is ez a hús, de az esélyem lényegesen nagyobb,
hogy az, minth ha nem bió húst vennék ami biztos hogy nem bió! :chuckle: :chuckle:

Egy viszont tény: nem kell nekünk minden héten 1 kg marhahús sok minden más van, amit enni lehet. Nálunk a sláger a thai és
indiai konyha, ahol ez utóbbiban a marha nem is szerepel mint élelem!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!