Nem is akar a magyar dolgozni

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #28714 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

kfz írta: Látod, hogy IQ lovag úszómesterünk is félremagyarázza a dolgokat a lakatlan szigetének partjáról..

lach001_2013-02-17.gif melléklet nem található

lach001_2013-02-17.gif melléklet nem található

lach001_2013-02-17.gif melléklet nem található



(A sziget az OK de miért lakatan?) :wasntme:

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 2 hete #29219 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

Sajnos Mo.-on a legtöbb helyen a munkaadót ellenségnek tekinti a munkavállaló!

Na ezert nem kell magyarorszagra menni, mert itt sem mas a magyar melos,
mint otthon (tiszt.a kiv.)
Tegnap meselte az egyik dolgozo, hogy mi is törtent valojaban Kölnben amikor
ott dolgozott.
12 magyar volt privat Ferienlakasokban elszallasolva.
Az egyik hetvegen ugy berugtak ,hogy összevertek egymast es a butorokat TV-ket.
4 rendörautonak kellett kijönnie akiket a szomszedok riasztottak.
A vege a bulinak? :angry:
Bilincsben vittek el a 12 magyart, rendbontas cimen azonnali 1.000 Euros
fejenkenti birsagra itelte öket a Staatsanwaltschaft.
Kurva büszkek lehettek magatokra, assoziale bunko seggfejek :finger:
Hat akkor nem jobb a Roma ? Ö csendesen dolgozgat, csak eppen mindent
lenyul.
Mikor jön meg ennek sok faßfejnek az esze??
Zum kotzen :puke:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38406 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

Facebookon találtam. Klasszikus. :laugh:

Sziasztok! Nézegettem a csoportot és most, hogy látom mi itt a trend, milyen elvárásai vannak a munkát keresőknek, én is szeretnék munkahelyet Németországban, vagy németben vagy ahogy tetszik. Németül nem beszélek már csak azért se! Magyarul se nagyon, a nevemet tudom, azt is dadogva, meg aláírni fizetési papírt. (Azt bármikor, ha nem sértő az összeg) Nagyon nem értek semmihez, életem legszebb 15 éve volt a 8 általános, de azé' hatot sikerült lenyomni a túlkorosság előtt, tehát kicsit túlképzett vagyok, de legalább szerény. Annyira nagyon nem értek semmihez, na meg amúgy is utálok dolgozni, a pénzt viszont szeretem, költeni meg pláne! Kiutazásra egyáltalán nem szánok pénzt,azt te intézed, a munkahellyel együtt, a lakás alap, te intézed, te fizeted, amíg nem kapok fizetést, de gyanús, hogy utána is. A világ seggén szemölcsre nem megyek lakni, Bauernhof kizárva, nagyvárosok jobb kerületei előnyben. Fizetéssel 2000 Euro nettó alatt ne is zsongíts, utálom, ha sértegetnek. Ja, internet szükséges, hogy miután mindent elintéztél nekem és minimum 500 Eur-t adtál kölcsön indulásnak, (erről, hogy visszakapd egyúttal le is mondhatsz) tudjalak itt a face-n köpködni meg fikázni, hogy mekkora kisstílű görény vagy, lehúztál és stb. Egyelőre ennyi, ajánlataitokat ide nyomjátok, de minden ótvar szarral ne is fárasszatok. Ide jönne, hogy köszönöm, de mit köszöngessek előre, nem stílusom, meg egyébként is!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #38411 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Nem is akar a magyar dolgozni

Gergoo írta: Facebookon találtam. Klasszikus. :laugh:

Sziasztok! Nézegettem a csoportot és most, hogy látom mi itt a trend, milyen elvárásai vannak a munkát keresőknek, én is szeretnék munkahelyet Németországban, vagy németben vagy ahogy tetszik. Németül nem beszélek már csak azért se! Magyarul se nagyon, a nevemet tudom, azt is dadogva, meg aláírni fizetési papírt. (Azt bármikor, ha nem sértő az összeg) Nagyon nem értek semmihez, életem legszebb 15 éve volt a 8 általános, de azé' hatot sikerült lenyomni a túlkorosság előtt, tehát kicsit túlképzett vagyok, de legalább szerény. Annyira nagyon nem értek semmihez, na meg amúgy is utálok dolgozni, a pénzt viszont szeretem, költeni meg pláne! Kiutazásra egyáltalán nem szánok pénzt,azt te intézed, a munkahellyel együtt, a lakás alap, te intézed, te fizeted, amíg nem kapok fizetést, de gyanús, hogy utána is. A világ seggén szemölcsre nem megyek lakni, Bauernhof kizárva, nagyvárosok jobb kerületei előnyben. Fizetéssel 2000 Euro nettó alatt ne is zsongíts, utálom, ha sértegetnek. Ja, internet szükséges, hogy miután mindent elintéztél nekem és minimum 500 Eur-t adtál kölcsön indulásnak, (erről, hogy visszakapd egyúttal le is mondhatsz) tudjalak itt a face-n köpködni meg fikázni, hogy mekkora kisstílű görény vagy, lehúztál és stb. Egyelőre ennyi, ajánlataitokat ide nyomjátok, de minden ótvar szarral ne is fárasszatok. Ide jönne, hogy köszönöm, de mit köszöngessek előre, nem stílusom, meg egyébként is!


sajnos ez sokkal gyakoribb mint ahogy azt az ember szeretne. Nagyon igaz, hogy a cegtulajdonos elöre megfinasziroz mindent es azt a szot, hogy lojalitas egyik sem ismeri...csak a követelest. A jogaikkal mindenki tisztaban van-es legyen is-, csak a kötelezettseg oldallal mar nem akarnak foglalkozni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, kisne, prosperus, zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!