Ovis nyelvtanulás

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37408 Írta: bodjut
bodjut válaszolt a következő témában: Ovis nyelvtanulás

Sziasztok.Erdeklodnek ha valaki tudna segiteni,.Az oszon keszulunk csaladostol,ket gyerek 8 es 4 evesek kitelepedni, sajnos csak a ferjem beszeli a nemet nyelvet ,en es a gyerekek nem.Az ovoda es iskolaban valo beilleszkedesrol es nyelvtanulasrol irjatok hogy mire szamitsak,Hogy fogjak majd megertetni magukat a gyerekeim es oket hogy fogjak megerteni ott majd?A tanarok azok tudhatnak-e magyarul?
barmilyen informacio jol jon barhonnan, elore is koszonom szepen.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37411 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Ovis nyelvtanulás

Jaj, ez a kérdés díjnyertes: "A tanarok azok tudhatnak-e magyarul?" :-)
Hát tiltva nincs nekik, de az esélyed a lottóötös szintjén mozog, hogy egy ilyet kifogjál és ha még az is összejönne, komolyan gondolod, hogy a te gyerekeddel majd külön magyarul fog társalogni ???
Nem bántásból írtam vala, de maradjunk már a realitások talaján.....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 8 hónapja #37413 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Ovis nyelvtanulás

bodjut írta: Sziasztok.Erdeklodnek ha valaki tudna segiteni,.Az oszon keszulunk csaladostol,ket gyerek 8 es 4 evesek kitelepedni, sajnos csak a ferjem beszeli a nemet nyelvet ,en es a gyerekek nem.Az ovoda es iskolaban valo beilleszkedesrol es nyelvtanulasrol irjatok hogy mire szamitsak,Hogy fogjak majd megertetni magukat a gyerekeim es oket hogy fogjak megerteni ott majd?A tanarok azok tudhatnak-e magyarul?
barmilyen informacio jol jon barhonnan, elore is koszonom szepen.


Kedves Bodjut! Böngéssz itt egy kicsit. Hidd el, hogy már 1000x lerágott csont ez.
Mindere fogsz válszt találni, ha használod a helyi keresőt! Gyermekeid németül
fogják megértetni magukat, s NEM, nem beszélnek itt a tanárok magyarul! Kérlek
ne tőlünk várd a problémáid megoldását, ez csak Mo.-on szokás. Tehát keress
infót magad, mert itt nem nagyon fogják neked a válaszokat kilistázni!

Ui: ha neked ilyen nagy gondot jelent, a csak németül tudó, Németorszában élő (!)
tanárok sokasága, akkor szerintem nem tul ildomos, hogy kishazánkat elhagyd!
Különben készülj fel egy irgalmatlan nagy átállásra! Ez ugyanis nem az az ország
amiről Mo.-on állandóan hallasz a médiában!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37414 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ovis nyelvtanulás

Hááát, igen. Jó kérdés volt. :)
Kedves külföldre (Németországba) készülő magyarok! Ugye nem tudtátok, hogy a magyar nyelvet cca. a föld lakosságának 0,2%-a beszéli és ennek cca. 99%-a él Magyarországon illetve Romániában? Igaz?
Na, most már tudjátok!
(Az ORIGO mesemondó baromságát, miszerint 1,4 millió magyar csak Angliába vándorolt ki) senki meg se említse mert kezdhetem akkor kaparni a a falat!!! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37546 Írta: bodjut
bodjut válaszolt a következő témában: Ovis nyelvtanulás

Hat en sem arra gondoltam amugy hogy az en gyerekeimmel magyarul beszeljenek.Csak kivancsi voltam hogy van valaki aki mar ezen tul van es elmondja hogy hogy sikerult.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!