Work InTime GmbH információkérés

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37105 Írta: balti
Work InTime GmbH információkérés téma létrehozva balti által

Sziasztok!
Információt szeretnék kérni a Work in Time Gmbh-ról.
Aki ismeri a céget kérem írja le a pozitív vagy negatív véleményét róla! Augusztus 4. kezdéssel kötöttem velük szerződést, de nem tudok róluk semmit!
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 8 hónapja #37109 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

balti írta: Sziasztok!Információt szeretnék kérni a Work in Time Gmbh-ról.
Aki ismeri a céget kérem írja le a pozitív vagy negatív véleményét róla! Augusztus 4. kezdéssel kötöttem velük szerződést, de nem tudok róluk semmit!

Kedves Balti!
Én minden csak csodálkozni tudok az ilyen dolgokon! Hogyan lehet egy olyan "céggel?" szerzödést kötni, amelyikkel nem kommunikálsz, nem levelezel és semmit nem tudsz róluk?? Az ilyen cégaket "jó németséggel" "Sehlenverkaufer" cégeknek hivnak. Benne a nevében is, hogy lehivható munkaeröt közvetit! Tehát ahol éppen kell "valami" oda küldi a melóst! Az igaz, hogy lehet ez jó ugrodeszkának, de hogy semmilyen információd nincs róluk, ez felelötlenség!

A cég több német városban jelen van. Ha rám hallgatsz akkor nem mész a keleti oldalra. Vastagon szedve a nyugati oldal. Itt viszont Kölnt hagyd ki! Az oka ennek az, hogy Kölnben sok a külföldi és rengeteg a munkanélküli is, igy az eselyek rosszabbak! Ajanlatom Koblenz lenne ahova talán érdemes kijönni.
Köln / Koblenz
Én a keleti oldalt kihagynám: Leipzig / Halle / Erfurt / Weimar

Ne feledd, az ilyen cégnél meglehetösen vándor életed lesz!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: balti
Téma zárolva.
Több
9 éve 8 hónapja #37111 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

balti írta: Sziasztok!
Információt szeretnék kérni a Work in Time Gmbh-ról.
Aki ismeri a céget kérem írja le a pozitív vagy negatív véleményét róla! Augusztus 4. kezdéssel kötöttem velük szerződést, de nem tudok róluk semmit!


Mikor a párom tavaly állást keresett, akkor felmerült ennek a cégnek a neve is. De konkrétumot nem tudok mondani róla. Viszont nem késő már ez, ha szerződést kötöttél velük? Nem előtte kellett volna informálódni?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: balti
Téma zárolva.
Több
9 éve 8 hónapja #37114 Írta: balti
balti válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

De valószínűleg az lett volna a helyes! Csak annyira meg örültem a lehetőségnek! Aztán gyorsan ki töltöttem a papírokat és vissza küldtem. 10 perc múlva visszajött a részükről is aláírt példány! Azt hiszem egy kicsit átgondolatlanul cselekedtem!
Azért köszönöm a segítséget!
Üdv: Tibor
Téma zárolva.
Több
9 éve 8 hónapja #37123 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

DECOTEXT írta:

balti írta: Sziasztok!Információt szeretnék kérni a Work in Time Gmbh-ról.
Aki ismeri a céget kérem írja le a pozitív vagy negatív véleményét róla! Augusztus 4. kezdéssel kötöttem velük szerződést, de nem tudok róluk semmit!

Kedves Balti!
Én minden csak csodálkozni tudok az ilyen dolgokon! Hogyan lehet egy olyan "céggel?" szerzödést kötni, amelyikkel nem kommunikálsz, nem levelezel és semmit nem tudsz róluk?? Az ilyen cégaket "jó németséggel" "Sehlenverkaufer" cégeknek hivnak. Benne a nevében is, hogy lehivható munkaeröt közvetit! Tehát ahol éppen kell "valami" oda küldi a melóst! Az igaz, hogy lehet ez jó ugrodeszkának, de hogy semmilyen információd nincs róluk, ez felelötlenség!

A cég több német városban jelen van. Ha rám hallgatsz akkor nem mész a keleti oldalra. Vastagon szedve a nyugati oldal. Itt viszont Kölnt hagyd ki! Az oka ennek az, hogy Kölnben sok a külföldi és rengeteg a munkanélküli is, igy az eselyek rosszabbak! Ajanlatom Koblenz lenne ahova talán érdemes kijönni.
Köln / Koblenz
Én a keleti oldalt kihagynám: Leipzig / Halle / Erfurt / Weimar

Ne feledd, az ilyen cégnél meglehetösen vándor életed lesz!


Kölnt miert utalod annyira?:) Mindig ugy lehuzod, azert nem olyan rossz hely az. Lehet nem Nemetorszag gazdasagi kozpontja, de kulturalisan igencsak az. Munka azert van szerintem, nem egy lepattant hely. Nemetorszag egyik leglibelarisabb varosa. Ha meg mondjuk egy Bonn-Köln-Leverkusen-Düsseldorf vonalon (Kölnbol fel ora vonatuton belul) nem talal valaki melot, akkor nem Nemetorszag az o helye. Szerintem!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: balti
Téma zárolva.
Több
9 éve 8 hónapja #37128 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

Egyet értek Mahlzeit-tal. Az általa említett vonal azért nem rossz! Én szívesen laknék Köln közelében, ha munkáról lenne szó, mert a környéken van infrastruktúra és lehet mozogni!
Itt nálunk, a déli csücsökben... No itt lennénk gondban, ha netán munkahelyváltásra kerülne sor... Garantált költözés, esetleg akár Frankfurt vagy Köln közelébe...
Persze tény, hogy hegyeinket nehezen engedném el...

Balti-hoz visszatérve. A Work in time honlapja egyszerű és nem lehet egy régi cég. Kapcsolattartót, vagy egyáltalán bármilyen nevet nem is találtam. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem jó, csak nem renomiert...Hogy találtad meg, illetve ők hogy találtak meg téged?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mahlzeit
Téma zárolva.