Németországi munkát keresek

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #7428 Írta: anka
anka válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!
Én is kiszeretnék menni dolgozni ,megkérdezném hogy azok a hirdetések amik itt vannak a németországi munka alatt azok valódiak?
Üdv:Abdul.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #7429 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • abc
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #7437 Írta: abc
abc válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Nem biztos,mi már 1 éve keresünk munkát,mint szakmunkások,de még nem jött be semmi.Te van a net,hogy csalók vannak megint a világhálón,és pontosan munkakeresés céljából.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #7438 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Mi nem biztos? :angry:
Ha szakmunkásként egy éve még nem jött be semmi akkor ott valami komoly probléma van, derítsétek ki mi az és változtassatok rajta. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #7441 Írta: skolik
skolik válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Én 3 hónapja kezdtem még otthonról munkát keresni ( igaz nem szakmunkás, csak takarítőnőit)Már úgy jöttem ki a múlt héten hogy 6 helyen kellett jelentkezni.
Hétfőn jöttem ki és pénteken már dolgoztam.
Persze biztosan nem megy mindenkinek ilyen könnyen, de nem szabad eleve negatívan hozzáállni a dologhoz...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Maya, kisne, bnemonika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #7442 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

skolik írta: Persze biztosan nem megy mindenkinek ilyen könnyen, de nem szabad eleve negatívan hozzáállni a dologhoz...

Nem vagyunk egyformák, egyértelmű de egy év eredmény nélkül az nagyon sok. Persze lehetne már a szakmából is következtetni sokmindre de csak annyit tudunk, hogy szakmunka. A hozzáálláson pedig nem csodálkozom egy év eredménytelenség után de mint írtam valamit nagyon korrigálni kéne és akkor biztos sikerülne. Partnerünknél (jó) néhány szakmával 1-2 hét alatt el lehet indulni különösebb kezdőtőke nélkül hiszen szállást biztosítanak. Talán az a gond, hogy "alommunkanemetorszagban.blogspot.hu" :laugh: tipusú oldalakon (bár ezek többségétől május környékén szerencsére elköszönhettünk) próbáltak munkát keresni vagy a nyelvtudást nem sikerült fejleszteni elfogadható szintre, ki tudja?
Ráadásul, relatíve gyorsan kéne cselekedni mert nyilvánvalóan még egy év elteltével csak nehezebb lesz, bármilyen szakmáról is legyen szó.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!