Németországi munkát keresek

Több
12 éve 7 hónapja #7645 Írta: Ludovika
Ludovika válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!
Szeretnék én is kinn dolgozni, idegenforgalmi szakmenedzser végzettségem van és alapfokon beszélek németül. Szívesen vállalnék szobalány állást vagy takarítást teljes munkaidőben de bármilyen más akár betanított munka is érdekelne ameddig nincs magabiztosabb nyelvtudásom.Nem tudom jó helyre írtam e és azt sem hol kéne keresgélnem de örömmel veszek mindenfajta segítséget.
Köszönettel :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7657 Írta: haltijatar
haltijatar válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok! Én is munkát keresek, szakmám nekem sincs, német tanár vagyok, így folyékonyan beszélek németül. Már éltem és dolgoztam kint több hónapot megszakítássokkal. Szobalány és vendéglátós munkák érdekelnek, ill. bármi, ahol előny a majdnem anyanyelvi szintű német. :-)

Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7658 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

haltijatar írta: Szobalány és vendéglátós munkák érdekelnek, ill. bármi, ahol előny a majdnem anyanyelvi szintű német. :-)

Na, előnyről azért szó nincs, mondhatnám (elvárt) természetes, hogy beszél valaki németül. Azt javaslom iratkozz fel állás hírlevelünkre , biztos találsz valamit napokon belül. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7780 Írta: angel418
angel418 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!
Baden-Württengberg tartományba, német cégekhez keresnek csomagolói és kisegítői
munkakörre nőket és férfiakat hosszú távra.Tudja valaki milyen cég hirdeti az állást?
Bármilyen infó,tanács ,javaslat jól jön.
A másik kérdésem szintén csomagolói és targoncás munkáról lenne, ami Ulmban van.
Előre is köszönöm az infót mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7783 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

angel418 írta: Sziasztok!
Baden-Württengberg tartományba, német cégekhez keresnek csomagolói és kisegítői munkakörre nőket és férfiakat hosszú távra. Tudja valaki milyen cég hirdeti az állást

Miről van szó? Hol? Milyen német cégekhez?

angel418 írta: A másik kérdésem szintén csomagolói és targoncás munkáról lenne, ami Ulmban van.

A kérdés ugyanaz. Miről van szó?

angel418 írta: Bármilyen infó,tanács ,javaslat jól jön. Előre is köszönöm az infót mindenkinek!

Attól félek, hogy amíg még nekem sincs, halvány elképzelésem sem arról, hogy mi iránt is érdeklődsz, szerintem semmilyen infó, tanács, javaslat nem lesz. :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7801 Írta: Temerin
Temerin válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Mindenkit üdvözlök és azt szeretném kérdezni, hogy a korom miatt (56 éves)hátrányosan indulnék munkát keresni? Egészséges vagyok, profi jogosítványom van és gyakorlatom is van mindenféle kicsi és nagy járműveken, csuklós és nem csuklós autóbuszokon, sőt most ez év januártól Angol jogosítványom van, mert volt szerencsém ott autóbuszt is vezetni, de csak határozott ideig helyettesítettem. Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!