Németországi munkát keresek

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7968 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kaptam egy mailt, hogy 8-an es 9-en egeszsegügyi allasbörze lesz Debrecenben es Budapesten. Europa több orszagaba, köztük Nemetorszagba is lehet eü allasokat talalni.
http://www.medicalonline.hu/eu_gazdasag/cikk/medpharm_2011
sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7969 Írta: motoroscsaj
motoroscsaj válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!
Most tanulom a németet, viszont angolul tudok! Szerintetek mennyi esélyem van így találni valamit, és milyen típusú állásokat kéne keresgélnem?....Amúgy értek a PhotoShop-hoz, valamint HTML, és CSS -ben tudok programozni!
Nem tudom merre induljak :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7992 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

motoroscsaj írta: Sziasztok!
Most tanulom a németet, viszont angolul tudok! Szerintetek mennyi esélyem van így találni valamit, és milyen típusú állásokat kéne keresgélnem?....Amúgy értek a PhotoShop-hoz, valamint HTML, és CSS -ben tudok programozni!Nem tudom merre induljak

Mi a szakmád?
Info: Én grafikus vagyok. Csak a photoshop nem elég, ha erre szeretnél elindulni! Mi a helyzet az illustrator-al, ISODraw-al, Corell-el, 4D-Cinema, Flash-el? Hogyan állsz a 3D programokkal: DMU Navigator, Composer, 3D-MAX, vagy AutoVue? A programmozáshoz nem értek (nálam ez a basic-nél megrekedt), de a kolegám aki nálunk ezt csinálja többféle programmozás tud, és jól. A HTML és a CSS (Stylesheet) az nem programozás, ezzel én is tudok internet oldalakat csinálni! (Frontpage, Adobe Golive, stb.) Csak erre nehéz alapozni!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7999 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

DECOTEXT által felvázoltakat bővíteném a Quark-al, az említett programok billentyű kombinációk által történő kezelését minimum 90%-ban és némi referenciával.
A programozással kapcsolatosan pedig egy C++ minimum ajánlott, 2-10 év gyakorlattal keresnek jellemzően de ezt csak azért írom, hogy alátámasszam véleményét a CSS-ről.
A CSS--el kapcsolatosan amúgy van egy burkoló ismerősőm aki megunta, hogy egy-egy apró változtatásra napokat kell várnia és megcsinálta maga. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #8000 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Készítettem egy Grafik-Designer Jobs in Deutschland hírlevelet, hátha mégis kapsz majd valamit amire jelentkezni tudsz, illetve mást is érdekelhet. ;) Ami számomra meglepő, hogy rengeteg esetben említik a Corell-t, amit én spec. minimum 10 éve nem használtam.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #8015 Írta: Pityesz
Pityesz válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!
Regisztráltam a hírlevélre,de idáig nem jött semmi sem.
Nem tudjátok,tényleg ennyire nem keresnek kint az építőiparba szakmunkásokat?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!