Erkölcsi bizonyítvány németül

Több
10 éve 10 hónapja #31782 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Beszereztem egyet a volt Honecker készletből :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31824 Írta: blankuci
blankuci válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Sziasztok!
A páromnak kérik a német és a magyar erkölcsi bizonyítványát is. A német az tiszta sor, de a magyart kérte ki itt (München) valaki? Olyan munkakörben dolgozik, hogy kell ez is és az is. Egyébként a főnöke megjegyezte, hogy most minden régi és új dolgozójától bekéri majd, főleg a külföldiektől. Azt mondta, hogy ez most egy szűrő. Akik régebb óta ott dolgoznak, azok azt mondták, hogy 2-3 évente kéri.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31828 Írta: rbert
rbert válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Tudtom szerint csak otthon lehet beszerezni.Csakis otthon

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31836 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Szia blankuci!
Igaza van Prosperusnak, Berlinben is kérheted a magyar erkölcsit, de úgy tudom többe kerül, mintha otthol kérnéd. Szerintem hívd fel a Nagykövetséget, biztos tudnak információt adni. Bár az is kérdés, hogy közelebb van-e hozzátok Berlin, mint Magyarország, mert szerintem itt is csak személyesen kérheted.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #31849 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

ancsa10 írta: Berlinben is kérheted a magyar erkölcsit, de úgy tudom többe kerül, mintha otthol kérnéd.

Ez milyen számítás alapján jött ki? Ha haza megyek kocsival, kikérem, kifizetem aztán visszajövök kocsival ez mint az árban van. Még ha Passauban laksz akkor sem lesz olcsóbb, mnit ha Berlinben kéred és póstázzák....

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #31860 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Kedves Deco!
Én is azt tanácsolom, mint már többen, hogy először figyelmesen olvass, azután írj.
Először is hogy jön az erkölcsi árához az utazás. Én arról írtam, hogy Magyarországon 3000.- ft-ba kerül, és ha jól emlékszem Berlinben 40-50.- eurót mondtak, de nem tudom pontosan, ezért tanácsoltam a telefonálást. Másodszor: Münchenből jött a kérdés. Arra gondoltam, hogy talán nem olyan sürgős és lehet hogy hamarosan mennek Magyarországra, és akkor is el tudják intézni. De ha nem, akkor is úgy gondoltam, hogy tőlük kb. egyforma távolságra van Berlin és Budapest. DE csak a Te kedvedért utánnanéztem a távolságoknak: München - Budapest: 684 km, München - Berlin: 587 km. A Te példád rosszabb, mert: Passau - Budapest: 531 km, Passau - Berlin: 621 km. És mi van, ha pl. Győrben laknak, akkor -122 km.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!