Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Több
10 éve 5 hónapja #34504 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

sziasztok!
Kicsit leült a téma. Visszaolvastam, de nem találtam a kérdésemre választ.
Szóval: kaphatok olyan könyvek, amik ún. egyszerűsített nyelvezetű könyvek, ilyeneket szeretnék mostanában beszerezni, de érdeklődnék, hogy tud-e valaki esetleg valami hasonló weblapot, ahol egyszerűsített nyelvezetű cikkek, iratok, stb.. vannak?
előre is köszi

u.i: azt olvastam, hogy DECO ajánlott pár folyóiratot, csak ugye én Mo-n vagyok, így az nem játszik (meg még talán nem is az én szintem)

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34505 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34506 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

köszönöm a fáradtságodat, de én sajnos nem ilyenekre gondoltam. Nem hagyományos könyvekve gondoltam, hanem vannak kifejezetten a nyelvtanuláshoz íródott egyszerűsített nyelvezetű könyvek, amik bizonyos nyelvi szintekhez lettek írva. Sajnos a linkeken én ilyet nem találtam. :( minden estere köszönöm

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34507 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Nem igazán értem, hogy mit keresel. Ingyen tankönyv nincs. Olvass akkor gyerekkönyvet (www.childrensbooksforever.com/childrenpages/German1.html) ;)
Amúgy hány könyvbe néztél bele azokról az oldalakról amit linkeltem? Honnan tudod, hogy nem egyszerű szövegű némelyik? Esetleg olvass online bulvárt, annak is egyszerű a szövege!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dreizwanzig

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34508 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Gergoo írta: Nem igazán értem, hogy mit keresel. Ingyen tankönyv nincs. Olvass akkor gyerekkönyvet (www.childrensbooksforever.com/childrenpages/German1.html) ;)
Amúgy hány könyvbe néztél bele azokról az oldalakról amit linkeltem? Honnan tudod, hogy nem egyszerű szövegű némelyik? Esetleg olvass online bulvárt, annak is egyszerű a szövege!

Nem akarok hálátlannak tűnni, de ha már így rákérdeztél és felháborodtál azon, hogy nem ilyen dolgokat kerestem, akkor leírom, hogy mit találtam. Csak, hogy lásd, ha már Te vetted a fáradtságot és kerestél nekem ilyeneket, akkor én is vettem a fáradtságot és tüzetesen átnéztem, amiket linkeltél.

Az első oldalon lévő könyvek nagyrésze hangoskönyv, nem írott, de ami szövegeset találtam az is szépirodalmi könyv volt, számomra érthetetlen.
A második linken nyelvkönyvek vannak, de nem lehet őket letölteni, mert már nem élnek a linkek.
A harmadik linken pedig szinte kizárólag szkennelt, gótikus betűtípussal írt könyvek vannak. Hegel, Marx, Nietzsche... stb... Kétlem, hogy az A2 szintemmel ilyet el tudnék olvasni....
Belenéztem kb. 15 könyvbe, de nem találtam olyat, amit némi szótárazással olvasgatni tudnék....

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34509 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Viszont ez a gyerekkönyves link nagyon jó, ezt már hellyel-közzel el tudom olvasni. Köszönöm szépen!

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!