Szabadúszóként Németországban

Több
12 éve 3 napja #19042 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Szabadúszóként Németországban

remek írta: Én építőmérnök vagyok, statikus. Az állás egy stuttgarti autóipari beszállító cégnél lenne, ahová 2-2.5 évre keresnek valakit; acél kereteket, pódiumokat, meg különféle acél cuccokat kéne tervezni ipari robotoknak. Tehát viszonylag tartós a munka,

Ha ilyen tarto smelo, akkor az cool:) 2-2,5 ev utan nem hiszem, hogy ujra alkalmazott akarnal lenni:) Ahogy Attila irta, majd 1 ev mulva meglatod:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 napja #19043 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Szabadúszóként Németországban

mahlzeit írta:

remek írta: Én építőmérnök vagyok, statikus. Az állás egy stuttgarti autóipari beszállító cégnél lenne, ahová 2-2.5 évre keresnek valakit; acél kereteket, pódiumokat, meg különféle acél cuccokat kéne tervezni ipari robotoknak. Tehát viszonylag tartós a munka,

Ha ilyen tarto smelo, akkor az cool:) 2-2,5 ev utan nem hiszem, hogy ujra alkalmazott akarnal lenni:) Ahogy Attila irta, majd 1 ev mulva meglatod:)

A probléma ott van hogy addigra szépen berendezkedtél, megkötötted a biztositásokat és kiválasztottál egy takarékossági formát. Ebböl aztán a kényszeriparba visszamenni és az impotens nyugdijpénztárba ölni azt a keveset amit megtakarithatnál, már nem vicces. Ugyanazzal a bruttoval felét kapod ki, de a szerzödések amiket kötöttél - kötnöd kellett! - továbbfutnak. Az adóbol sem vonhatof már le, etc. Vagy ez - vagy az - Nincsen szárnyas vakondok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 napja #19069 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Szabadúszóként Németországban

remek, en egyetertek Attilaval, sok az a 200 ora. Arrol nem is beszelve, hogy ha 200-at mondanak, akkor az több is lesz.
En dolgozom idönkent ejjel-nappal, föleg Abrechnung elött, de nem folyamatosan. Folyamatosan nem lehet birni, es föleg a csalad nem birja....
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!