Color Info Kft. információkérés

Több
12 éve 2 hónapja #14461 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Kedves Akka és Moya !
Nem vagyok a cég alkalmazottja, csak a tényszerűség kedvéért:

Feldolgozás és sikeres felvételi után a munkáltató szerződést köt ami ebben a hónapban történik.! Kiutazás a szerződéstől függően, 2 héten belül. Szerződéskötés sikeres elbírálás után, Budapesten történik,

Ebből nem derül ki semmilyen konkrét állás. Bocs. ;)
Az egész válasz e-mail értelme:
van munkalehetőség :whistle: , jelentkezel önéletrajzzal, befizeted a díjat, vársz az értesítésre, ha kiválasztanak kötöd a szerződést, utazol.
Más tészta, hogy nincs még egy telefonszám sem megadva, amit tudsz hívni, ha kíváncsi vagy. Pedig a mai világban nem nagy kunszt a telefon :evil:
Hogy nem válaszolnak ?
Elfoglaltak :evil:

Kedves Nagy Edit !
Nem adó és cégjegyzékszám kellene, hanem mint a mellékelt példák is mutatják, válaszok :)

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
Téma zárolva.
  • dohanszki
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #16753 Írta: dohanszki
dohanszki válaszolt a következő témában: Color Info Kft. információkérés

Tisztelt Fórumozók!
A fenti vitában nem vagyok kompetens igazságot tenni, csak annyi közöm van az egészhez, hogy én vagyok a Colorinfo és az I am so fly Kft-k bejelentett telephelyének a tulajdonosa.
A fent említett cégek létezése csak a közelmúltban jutott a tudomásomra, és teljesen megdöbbentett, hiszen a tulajdonomban levő lakás telephelyként való használata a hozzájárulásom nélkül történt. A cégek alapításkor a lakást a már fentebb is említett Füzi Erzsébet bérelte tőlem. A vele való bérleti jogviszonyt 2011 októberében megszünettem az általa fölhalmzott tetemes albérleti és közüzemi tartozások miatt. A cégek telephelyének címét a mai napig sem módosították, bár a cégbíróságon a bejelentést megtettem.
Jelenleg az ingatlant új bérlő lakja, akiket többen zaklattak a fenti cégek miatt.
Szeretnék megkérni minden megkárosítottat, hogy amennyiben konkrét panasza van, vagyis tényleg megkárosították (akár pár száz forinttal) a fent említett cégek, írjon a dohananszki {kukac} gmail.com emailcímre, hogy határozott lépéseket tehessünk.
Téma zárolva.