Cup4you Kft. információkérés

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #12700 Írta: bebo75
bebo75 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Mi a barátommal jártunk így , ahogy ti is....9900.-ft/fő bukó+szegedre való utazás
Kovács Brigitta se tiszta szerintem. Állítólag most hétfőn 16-án kellett neki törbe csalnia "Horváth Ákost" és sikerült is lekapcsolnia a rendőrségnek. Kotróczó Balázs Péter tényleg rendőrhadnagy csak az életvédelmi alosztályon! Brigi azt mondta, hogy ő vezeti a nyomozást a vagyonvédelmi alosztályon. Mi is feljelentettünk hivatkozva arra a bizonyos ügyirat számra.Ja és állítólag már 18-án szerdán 11órakor volt is tárgyalás (nekem ezt is mondta Brigitta). Hát nem tudom mi igaz, meg mi nem! A pénzt tuti buktuk!!! A rendőrről íme egy link :
http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/almaban_is_eber_volt_a_rendor_hadnagy/2202154/
Kitartást...............

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12794 Írta: laci603
laci603 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Szia!
Az Eurojob4u valószínű ugyanaz a cég!
Szintén Horváth Ákosnál kell jelentkezni, csak most új e-mail címe van:
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12798 Írta: laci603
laci603 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok!
Én is megtaláltam az új hirdetését az expressen, ahol Eurojob4u cégnek adja ki magát, de ugyanúgy Horváth Ákos néven!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • evitacska
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12825 Írta: evitacska
evitacska válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok!

Mi hatan egy csapatban dőltünk be Ákosnak és csapatának.Már akkor feltünő volt,amikor megláttam az embert a 2 fogával együtt.Brigittáról csak annyit,hogy amikor ott voltunk Szegeden,állítása szerint már volt kinn Ákossal és látta a szállást,ami szerinte hiperszuper,viszont a kedd hajnali levelében meg azt írta,hogy csak egy hónapja dolgozik a Cup4 you-nál.Kérdezem én...időutazó vagy hypervándor a hölgy? Beszéltem vele még aznap telefonon is,elsírta szomorú gyerekkorát, de zagyvált össze vissza.Majd megköszöntem és elköszöntem.Elméletileg a legközelebbi rendőrségről felkeresnek mindenkit és a rendőr,akinek szerintem benne a keze a hazudozásban,az állam megtéríti a kárunkat,majd behajtja Ákostól.Ekkora hülyeséget is rég hallottam.Az fix,hogy ha valamelyiket megfogom,nem felejti el a nevem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • reus19
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #13281 Írta: reus19
reus19 válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

Sziasztok!
A vőlegényem és Én is jelentkeztünk erre az állásra, Mi is befizettünk fejenként a 9900-9900 forintot. Mi is megkaptuk a kitöltött munkaszerződést. Kerestük az Ákost telefonon, de persze mi sem érjük el, ki van kapcsolva.
Mi már tettünk feljelentést.Mondtuk, hogy az Árkádban volt a találkozó, reméljük a rendőrség megnézi a kamera felvételeket. A feljelentés után a rendőrség a munkaügyi bíróságra küldött minket.
A munkaügyi bíróságon azt mondták, hogy adjunk be keresetet, mert másképp ugye nem tudnak mit csinálni. A keresetben szükség van a munkáltató nevére és telephelyére.
De nem tudom, hogy mivel nem a saját nevét adta sikerül e utol érni.
Minket is nagyon rosszul érintett a dolog, hogy átvertek minket, párom munka nélküli én egy munkalehetőséget mondtam le, mivel úgy volt megyünk ki.
Remélem sikerül elkapni és mindenki akit átvert visszakapja pénzét.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #13282 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Cup4you Kft. információkérés

reus19 írta: .... én egy munkalehetőséget mondtam le.......

Ezt miért addig amig nem vagytok külföldön???
Étteremben is fizetsz mielőtt eszel?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!