Bio-Baun GmbH információ kérés

Több
12 éve 2 hónapja #14507 Írta: vadmacska
vadmacska válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

szia azt szeretném kérdezni hogy most akkor létezik ez a cég?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14511 Írta: cintamani
cintamani válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Szia, a cég tuti létezik, olyanokból él, akik még arra sem veszik a fáradtságot, hogy az előzményeket elolvassák, és picit elgondolkozzanak a pórul járt honfitársak beírásán... ugye nem volt komoly a kérdésed??!
google, főleg az itteni előzmények (mondjuk a 2-3.oldal a TÖBBIVEL EGYÜTT!!), 10 perc és választ kapsz a kérdésedre, hogy hiteles -e a cég, létezik -e ott stb.
üdv,
olvasni, olvasni, olvasni - vagy hogy is mondta az a bizonyos ember (kis ferdítésse) :-D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14513 Írta: thomas71
thomas71 válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Miklós írta: Kedves Perec !

Azt hiszem feljelenthetnénk csalás miatt hiszen munkát hírdet egy nem létező helyre utcára illetve cégre.

Nem hiszem. Nem fizettél, tehát nem lettél megkárosítva, esetleg megvezetve. ;)
Nam létező munka és nem létező hely: nem valószínű, hogy elfogadná a bíróság bizonyítéknak a fórumozók állítását és a gugli térképet.
Ha fizetsz, és szerepel a papírodon egy konkrét időpont és hely, ahova és amikor kivisz, és ez nem történik meg, feljelentheted csalásért vagy akármiért.
Nem tudom, hol olvastátok a hirdetést, nyilván egy ingyenes hirdetési oldalon. Adjál fel egy hirdetést, hogy az adott cég, adott munkájához keresel olyan embert, aki szintén kapcsolatban áll a nevezett emberkével. Hátha jelentkezik valaki, aki helybeli ( mármint a cég telephelye szerint ), el tud oda menni és érdeklődni.
Miklós


Tisztelt Miklós és Mindenki.
Tévedtek, ugyanis a csalás vétség/bűntett bűncselekménynek van kísérleti alakzata is - bár ezt nehezebb bizonyítani mint a befejezett alakzatot - de azért nem elveszett dolog megpróbálni. Egy feljelentést sztem megér... Az legalább ingyen van és már nem tudnak ezek senki mást megkárosítani.
Üdv. Tomi

A feszültség alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint az amelyik nincs feszültség alatt. Csak más a fogása...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14520 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Kedves Tomi !
A mondandód első része biztosan igaz, nem vagyok jogász.

Egy feljelentést sztem megér...

Biztos vagy benne ??
Szeretne kimenni dolgozni ( nyilván azért jelentkezik hirdetésre ), feljelent, járogathat rendőrségre, ha elfogadják bíróságra, és ha kijut Németországba, dolgozni is kellene és nem a szomszédban. Szerinted a német munkáltató mennyire tolerálja, hogy bíróságokra rohangálsz ??
Ezen megfontolás alapján írtam, hogy szerintem nem éri meg.

Az legalább ingyen van és már nem tudnak ezek senki mást megkárosítani.

Egyes emberek szerint: az információ hatalom.
Hogy beszélsz róla és terjeszted valakinek a jó vagy rossz hírét ( MEGALAPOZOTTAN, TÉNYEKKEL ), szélesebb kört talál meg, mint egy feljelentés.
Amit már nagyon sokszor és nagyon sokan leírtak: Ne fizess előre és informálódj.
Ha keresel, kérdezel, utánanézel, nagyon sok esetben elkerülhető a bukta. Azoknak, akik minden információ nélkül fizetnek, és utána bánják a pénzüket, sajnos tényleg csak a feljelentés a megoldás. Akik viszont fizetés előtt informálódnak, szerintem jobb megoldás ezen a fórumon átbeszélni a dolgokat, elég sokan olvassák. :) ;) és szerencsére az átlagos fórumoktól eltérően itt vannak olyanok, akik kint élnek, és a szabadidejük egy részét feláldozva válaszolnak, utánanéznek, segítenek. Ritka és megbecsülendő.
Másik megoldás, amit szintén használnak, a hirdető oldalra feltenni az infót ( ingyenes oldalakon hirdetnek ), ez is megtalál néhány embert.
Előbb vagy utóbb elkopnak a "furcsa cégek", ha nem lesz ember aki látatlanban és előre fizet.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14549 Írta: perec
perec válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

Kedves Miklós!
Teljesen egyet értek veled.Amig nem informálodtál nem néztél utána nem jártál végig minden járható utat addig csak kidobott pénz lesz amit előre elkérnek ha csak úgy kifizeted.Sajnos már tudom hogy sokan nem tették ezt,hanem csak befizettek rá és várják hogy indulhassanak a megadott időben a megadott helyről egy szerintem nem létező helyre.Az én meglátásom szerint ez a része a dolognak nem fog bekővetkezni.Mielőtt elinditottam ezt a témát a létező összes lehetőségemet számba véve megprobáltam a lehető legtöbb a dolgot kideríteni a barátaim segitségével.Az összegyűlt infok alapján arra jöttem rá hogy ez a történet egy hatalmas átverés lesz .Azonnal igyekeztem minnél több helyen megoszatni veletek illetve minedki mással aki csak elővígyázatosságból rá keres erre a cég névre.Én örülnék a legjobban ha tévednék és ez az egész dolog igaz lenne.Mellé pedig azt kívánom annak aki a nyomozgatás helyett a befizetést választotta járjon sikerrel és találja meg a számításait,
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Miklós

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14573 Írta: vadmacska
vadmacska válaszolt a következő témában: Bio-Baun GmbH információ kérés

szia szoktam olvasni itt a kommenteket de arra lennék kiváncsi ki az aki befizetett vagy kiment és pórul járt.mert írni sokmindent lehet de arra vok kiváncsi ki volt ott kinnt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!