Információ kérés

  • Lilla
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1606 Írta: Lilla
Lilla válaszolt a következő témában: Információ kérés

Nos, nem könnyű...
Mindezt úgy próbáljátok elintézni, hogy kint éltek, Te dolgozol és a Férjednek még keresitek a munkát vagy esetleg Mo.n vagytok mindketten?
Ezek szerint nem célszerű egy itthoni állást feladni...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1609 Írta: leslie80
leslie80 válaszolt a következő témában: Információ kérés

Sziasztok!

Segített már valakinek a munkakeresésben a Zaqua Team?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • jurij
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1613 Írta: jurij
jurij válaszolt a következő témában: Információ kérés

Sziasztok.
Nekem egy okos kérdésem lenne.
Én kerestem munkát magamnak megy a német is, két nyelvvizsgám is van. Minden közvetítőt kizárva magamnak keresek munkát.
De most elakadtam egy problémában. Az a bajom hogy én itthon építőipari vállalkozó voltam és itt ugye nem volt kötelező szakmai papír, elég volt hozzá legalább egy olyan ember alkalmazása akinek szakmába vágó papírja van. Nos nekem megszűnt már a cég, és szeretnék gipszkartonos(trockenbauer)munkát vállalni, de mindenhol kérik a szakmai papírt(gesellenbrief). Értem a munkát és több évig csináltam is, de most hogy igazoljam innen hogy tudom mikor szakmába vágó papírom nincs.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1614 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Információ kérés

Szia Jurij!

Ki kéri? A megbízó vagy pld. a Gewerbeanmeldung-hoz?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • jurij
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1615 Írta: jurij
jurij válaszolt a következő témában: Információ kérés

Egyelőre még senki de mindenhol ezt látom a hírdetésekben hogy kell, enélkül félek hogy csak segédmunkásként fogok kikötni, ettől függetlenül van szakmám kettő(gépjárművezető szakoktató, eu-s árufuvarozó és vállalkozó) is de egyik sem építőipari jellegű. A poén az hogy a régi alkalmazottaim is jönnének velem, de ők meg nem beszélik a nyelvet, de nekik van építő ipari szakmájuk. Arra gondoltam esetleg hogy egy pár képet mellékelnék az eddigi munkáinkról. Vagy az hülyén nézne ki?
Plusz nálunk is ez viszonylag új képzés, mármint a gipszkartonozó(okj), eddig mindenki csinálta, akinek van rálátása, legyen az festő vagy kőműves.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • jurij
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1616 Írta: jurij
jurij válaszolt a következő témában: Információ kérés

Jaj igen most leesett mért kérdezted, nem derült ki pontosan az írásaimból, hogy nem mint vállalkozó, hanem mint munkavállaló akarnék kimenni. Sima munkavállaló. Vállalkozásból elég volt egy életre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!