Firma Fischer információkérés

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #33598 Írta: slywest
Firma Fischer információkérés téma létrehozva slywest által

Valakinek van információja erről a közvetítőről vélemények tapasztalatok érdekelnének.
Firma Fischer Engineering-Service GmbH

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 6 hónapja #33600 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Firma Fischer információkérés

slywest írta: Valakinek van információja erről a közvetítőről vélemények tapasztalatok érdekelnének.
Firma Fischer Engineering-Service GmbH

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Nekem csak véleményem van: a fogaskerkes kép mindjárt a startoldalon "technika" vagy "tervezés" irányzatot szugerál, viszont ha az egeret rávezeted akkor "személyzet az egészségügyben" jelenik meg, a "mouse over" kódnál! (Az első képnél amit én nem "látok", mert nem értem, hogy mi, "építkezési terület" jelenik meg a "mouse over"-nél!) Ez nekem "NO GO!". Ilyen drasztikus hibák profiknál nem lehetnek! Egy WEB lap sokat elárul a tulajról!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33603 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Firma Fischer információkérés

Nem vagy te egy kicsit hebrencs, DECO ? A fogaskerekes kép fölött tényleg rossz felirat jelenik meg, de az elsönél (üvegezö, vagy üveges válaszfalat szerelö melósok) viszont az, hogy: Baunebengewerbe, ami stimmel, és nem "építési területet" jelent :chuckle: . Láttam én már sokkal komolyabb cégeknél sokkal szarabb honlapokat is. Alapvetöen igazad van, de egy ilyen kis cégnél sokszor már az is eredmény, hogy többé-kevésbé müködik az oldal. Azt az egy hibát nem venném lelkemre...
Maga a cég: közép-nudli kategóriájú Zeitarbeitfirma egy kis fejvadász profillal és a szükségesnél kicsit nagyobb arccal ("természetesen tarifa fölött fizetünk" :laugh: :laugh: !).Viszont a papírjaik, engedélyeik rendben (ld. Service pont alatt).Szóval SLYWEST, ha kölcsönmelósként akarsz / hajlandó vagy dolgozni, jelentkezz be, a részletek meg majd kiderülnek, aztán eldöntöd, hogy jó-e neked.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33608 Írta: Bogyesz
Bogyesz válaszolt a következő témában: Firma Fischer információkérés

slywest írta: Valakinek van információja erről a közvetítőről vélemények tapasztalatok érdekelnének.
Firma Fischer Engineering-Service GmbH

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Párom náluk kezdett február végén. Júliusig ott volt, azóta fix helye van egy olyan cégnél akikhez "kikölcsönözték". A Fischerrel állt szerződésben meghatározott órabérrel
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
, és ideiglenes (1 max 3 hetes) munkákra küldték cégekhez, Mainz-tól Ulm-ig elég sok helyen, Stuttgartban egyszer sem volt 4 hónap alatt. (víz-gáz- fűtés szerelő, más szakmában lehet másképp van, illetve más órabérrel.) Mindig pontosan fizettek, be volt jelentve azonnal, a Stuttgarti központban szálláshelyet is adtak neki (fizetésből vonták).
A közvetítőjétől hétvégén megkapta az infókat hol kell kezdenie hétfőn, és hol a szállás (csak lefoglalta nem fizették persze) a többit neki kellett intéznie. Összességében segítőkészek voltak.
Sokkal egyszerűbb így bedolgozni a cégeknél, mint egyénileg próbanapokra járni. Nekünk nagyon is bevált ugródeszkának (próbaidő alatt minden következmény nélkül fel lehet bontani a szerződést), hosszú távon ennyi utazgatással, gyakorlatilag 2 szállás fizetésével nem éri meg.
Amit elvárnak persze: német nyelvtudás, rugalmasság és jó munka (így szinte biztos a folyamatos munka, és így kapott párom is minden cégtől fix ajánlatot)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, gejza, slywest

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33638 Írta: slywest
slywest válaszolt a következő témában: Firma Fischer információkérés

Sziasztok!

Igen bogyesz én is vízszerelőként mennék hozzájuk a bér is ugyan az amit leírtál.
Ulmba kel mennem ott lesz állítólag a meló megküldték a szerződést aláírtam elfogattam.
Kérdezném mivel nekem csak adószámom van és elég hadilábon állok a Német nyelvel
( erről ok is tudnak de nem jelentet problémát ) lesz ott valaki aki segítene elintézni a bank kártyát a lakcím bejelentést stb stb vagy ezeket intézi a cég.

köszönöm a válaszodat előre is!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33641 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Firma Fischer információkérés

Emberek !!! Hol éltek :baby: ? Hát persze, hogy lesz ott valaki, söt, ha reggel leadod neki a listát estére be is vásárol helyetted :hyper: ...
Max. a lakcímbejentés nem a te ügyed (esetleg), de az is csak akkor, ha a cég saját szállásán laksz !!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!