Merdint Kft. információ kérés

Több
11 éve 5 hónapja #26483 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Egy út fixen 60 €. A kiút ingyenes és ha leszámolsz a hazaút is. Ez amit befizetsz a hazautad "ára" ha hazajössz. Persze mielőtt letelik a fél év (ami után ugye visszafizetik) ha hazajössz kifizeted a 120€-t az oda-vissza útra. Ez az első befizetett pénzed a 6 hónap letelte utáni első fizetéskor visszajár.

Ennyit tudok róla mondani de azt meg tudom erősíteni, hogy korrekt a cég! Dolgozni kell de hát hol nem :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 5 hónapja #26485 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Nem agyalnék rajta ha érteném.
60 jurót fizetsz, ezért ragaszkodnak hozzá, hogy kivigyenek és ezért még vissza is hoznak ha rövid időn belül nem tetszik a dolog ott kint vagy az egy másik 60-as? Esetleg több? kevesebb? Az első hazaút mennyi? Ha pedig minden szuper, a munkahely egy álom akkor nem az első útért fizettél hanem előleg lesz belőle fél év után amit visszafizetnek hiába volt valaminek az előlege....

Azt hittem egyedül vagyok aki nem erti ;)

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26486 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Hát, nem tudom gyerekek. :unsure: Nem részletezem mitől lett gyanús a dolog de ez úgy minimum70%-ban, tökre hasonlít a bretteni rabszolgatelepre!
Elkezdtem keresgélni és ilyesmit találtam erről az álom munkahelyről:
Ajánlom mindenki figyelmébe aki nem szeretne pofára esni és nem hisz a mesékben,,,,,, Kettő hónapig voltam kint ennél a cégnél Németországban és azok akik a negatív válaszokra rosszindulatúan és lekezelően válaszoltak azok ottani beépített emberek akik a haverjuk cimborájuk által mentek ki és csakis a kiváltságos helyeket foglalják el a szalagsoron és semmi esetre sem mennek máshova dolgozni a kiképző helyről,,, viszont a betanulókat szó szerint leszarják,mert féltik a tetves kis munkájukat nehogy véletlenül egy jobb ember megszerezze tőlük,viszont nem írok ide többet mert németül titoktartási szerződést íratnak alá mindenkivel ,,persze ezt te nem tudhatod mert nem tudsz németül és örülsz hogy végre dolgozhatsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laca52

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26490 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Gergoo írta: Hát, nem tudom gyerekek. :unsure: Nem részletezem mitől lett gyanús a dolog de ez úgy minimum70%-ban, tökre hasonlít a bretteni rabszolgatelepre!
Elkezdtem keresgélni és ilyesmit találtam erről az álom munkahelyről:

Ajánlom mindenki figyelmébe aki nem szeretne pofára esni és nem hisz a mesékben,,,,,, Kettő hónapig voltam kint ennél a cégnél Németországban és azok akik a negatív válaszokra rosszindulatúan és lekezelően válaszoltak azok ottani beépített emberek akik a haverjuk cimborájuk által mentek ki és csakis a kiváltságos helyeket foglalják el a szalagsoron és semmi esetre sem mennek máshova dolgozni a kiképző helyről,,, viszont a betanulókat szó szerint leszarják,mert féltik a tetves kis munkájukat nehogy véletlenül egy jobb ember megszerezze tőlük,viszont nem írok ide többet mert németül titoktartási szerződést íratnak alá mindenkivel ,,persze ezt te nem tudhatod mert nem tudsz németül és örülsz hogy végre dolgozhatsz.


Ez is egy vélemény én annak hiszek amit első kézből kaptam, mint információt. Én sem azt mondtam álommunka, mert nyilván nem az de egy lehetőség, hogy aki dolgozni szeretne és nem éhbérért az tudjon.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26491 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Találtam én több véleményt is de figyelmeztetésnek gondoltam elég egy is. Amúgy mit fizetnek itt? Mi az éhbér? :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26494 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Merdint Kft. információ kérés

Körülbelül nettó 1000 € a kezdő bér. Aztán teljesítmény alapján emelkedik. Nyilván mindenkinek megvan a maga haszna de nem árulnak zsákbamacskát akinek nem felelnek meg a feltételek nem kötelező elmenni :)

És nem vagyok beépített ember :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!