Medi-Serv információ kérés

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8026 Írta: Kujak
Medi-Serv információ kérés téma létrehozva Kujak által

Sziasztok!
Kb. 1 hónapja itt a honlapon volt egy hirdetés:
B kategóriás jogosítvánnyal sofőrt kerestek a Ruhr vidékre. (Vagy valami ilyesmi) Jelentkeztem.
Tegnap felhívott egy fickó és kérte, hogy 20-án utazzak fel Budapestre állás interjúra.
Kicsit gyanús a dolog, mert elég titokzatos volt az illető és minden kérdésre azt válaszolta, majd az interjún elmondja,
(gyanús még az is, hogy egy szálloda előadótermében lesz az interjú, amit arra napra kibéreltek)

Szerintetek érdemes felutaznom?
Üdv Kujak

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8473 Írta: Kujak
Kujak válaszolt a következő témában: Medi-Serv információ kérés

Tegnap felmentem Pestre az állás interjúra.
Sajnos úgy néz ki, hogy nem volt elég a nyelvtudásom. Illetve voltunk többen is és nyilván más jobban tudott. Amit az állásajánló mondott megértettem, de az akadozó válaszok nem tetszettek neki.
Egyébként a Ruhr-vidékre kerestek B kat. sofört. Az ajánlattevő elmondta, hogy netto 800 Eurot fizet kézbe/hó. Ebből az első 5 hónapban levon havi 50 eurót, mert külön vizsgát kell tenni, hogy a 8 személyes kis betegszállítót vezethessem.
Összességében én sem nagyon bánom, hogy nem sikerült, hiszen ez a kis pénz jó része elmenne, a megélhetésre és a hazautakra........ :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8481 Írta: Rolix
Rolix válaszolt a következő témában: Medi-Serv információ kérés

~200e ft-os fizetésért elég Budapestre költözni és ha nem is mindegyik munkával, de e közeli fizetéseket simán lehet keresni és több maradna itthon ennyiből a zsebedben, mint kint. Ezért az összegért nem érdemes kimenni. Én addig fogom még itthon csiszolni a németem amíg nem kapok kint egy normálisabban fizető állást amiért érdemes kiköltözni.
Nem egyszerű sajnos. :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8501 Írta: efpee
efpee válaszolt a következő témában: Medi-Serv információ kérés

Szia,
Én voltam a MedServ első magyar alkalmazottja. Embertelen körülmények, embertelen bánásmód. Tömören ennyi. Nem ajánlom senkinek. :dry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!