Príma fleisch Kft. információ kérés

Több
12 éve 5 hónapja #8660 Írta: pluman
Príma fleisch Kft. információ kérés téma létrehozva pluman által

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Kaptam állást németországban-azaz Magyarországon csak kint is lehetne dolgozni,én mindenképpen szeretnék kimenni.
DE!!!A cég neve Príma fleisch KFT (BP IX.ker)
(Segédmunkás leszek)
Abban szeretném kérni a segítségeteket:hogy mit tudtok erről a cégről?Van e valami infótok?
Azért kérdem mert hallottam róla rossz híreket,hogy nem fizetnek,túlórázni kell de azt sem fizetik ja meg 5-6 munkanap és 8-10-12 óra meló +túlóra kb 1000 euróért.
Aki tud infót az kérem segítsen!
Köszönöm!ÜDV!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8665 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: Príma fleisch Kft. információ kérés

Szia Pluman,

ha megbízható az a forrás,aki a fentieket állította és Neked nem tetszik,akkor mit csinálsz,ha itt valaki az ellenkezőjét állítja?

Ha kaptál munkát, bizonyára kaptál egy csomó papírt is, többek között kell lennie munkaszerződésnek,amiben az általad kért dolgoknak benne kell lennie.

Anélkül lutri az egész...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8667 Írta: chooby
chooby válaszolt a következő témában: Príma fleisch Kft. információ kérés

Direkt erről a cégről nem tudok semmit sem. Csak azért irok, mert figyelmeztetni szeretnélek, hogy ne essél ugyanaba a hibába amelybe én és még sokan mások beleestünk. Németországba és bárhová európába csakis úgy indulj dolgozni ha direkt a munkaadó céghez mész s tőlük kapsz munkaszerződést. Semmijen munkaközvetitőnek ne dőlj be mert biztosan átvernek. Sajnos mint fizikai munkás-segédmunkás nem igazán számithatsz jobb fizetésre 1ooo-13oo eurótól.

Üdv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8668 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Príma fleisch Kft. információ kérés

chooby írta: Sajnos mint fizikai munkás-segédmunkás nem igazán számithatsz jobb fizetésre 1ooo-13oo eurótól.

Fizikai munkás-segédmunkásként mire számíthatsz szerinted? Gondolom nyelvtudás is van igaz? Szállást is biztosítottak? Hazautazások költségeinek levonása után 1000-1300? :ohmy:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8669 Írta: pluman
pluman válaszolt a következő témában: Príma fleisch Kft. információ ké

Szállást biztosítanak,Hazaút az 90 euro de azt majd szerintem sajátzsebből fizetem nem vonják le.Egyébként tudom,hogy nem lesz nagy a fizu (nem kell lerohanni) :) Igazából nem is a pénzért megyek hanem szeretnék kintlenni,dolgozni,nyelvet tanulni=tökéletesíteni.
Szerződés még nincs aláírva!
Saját cég nem közvetítő iroda és a lényeg NEM kell előre fizetni!
Szerintem korrekt amit ajánlanak csak érdeklődtem hátha tudtok valamit a cégről.
Mindent nagyon köszönök!ÜDV

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!