VINNER BAU információkérés

Több
12 éve 4 hónapja #11600 Írta: szjee
szjee válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Boldog új évet mindenkinek.. én is meg kaptam a levelet.... nekem is gyanus a dolog ... nem tudom mi tévö legyek.. Kovács zoltán úr ..néven küldte a levelet.. és szintén 900 ft ot kér.. ha tudtok további információt meg köszönöm a segitséget. üdv szjee

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #11617 Írta: papillon
papillon válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

na én is most néztem az általad megadott hirdetést. 1 forintot se adj fel arra a számlaszámra. Ez mind etetés. Az összeg nem nagy de pont azért hogy fizessék be minél többen. Sajnos a mai világban sokan kihasználják az egyszerű melósokat,révén hogy nem nagyon van munka vagy nem fizetik meg.... nekem hegesztő a szakmám pontosan 2 hónap alatt 138 helyre küldtem el a papirjaimat, referencia levél stb, és sehol semmi. Gondold meg mit hova fizetsz,mert pár hónap mulva azt veszed észre hogy kiadtál egy nagyobb összeget és még mindig otthon ülsz......

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #11621 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

szjee írta: Boldog új évet mindenkinek.. én is meg kaptam a levelet.... nekem is gyanus a dolog ... nem tudom mi tévö legyek.. Kovács zoltán úr ..néven küldte a levelet.. és szintén 900 ft ot kér.. ha tudtok további információt meg köszönöm a segitséget. üdv szjee

Kedves Szjee! Ne gondolkozz ezen! Ha rám hallgatsz akkor elmész a legközelebbi éttermbe, és ott eszel egy jó gulyáslevest a 900 forinton. Igy elgalább van belőle valami hasznod! Privát üzenetben megadom szivesen a számlaszámom. nekem is elküldheted a 900 forintot, pontosan ugyan annyit fogsz vele elérni mintha Kovács úrnak küldenéd: semmit!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nagyberci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #11630 Írta: szjee
szjee válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Én is igy gondolom.. DECOTEXT vendégem vagy egy pubba..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #11640 Írta: Teby
Teby válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Hello!

Én is jelentkeztem az állásra, és én is ezt az üzenetet kaptam vissza, szerintem kamu az egész, de én visszaírtam a cégnek, hogy miért egy magánszemélynek (Soos Veronika) küldjem el az összeget, miért nem a cég számlaszámára, és kértem küldje el a pontos nevét a cégnek mert nem találtam meg az adatait a cégjegyzékben.Ezenkívül még írtam neki azt is, hogy nem értem miért kell az önéletrajzomat lefordítani és elküldeni mivel én az adott céghez jelentkeztem, nem egy munkaközvetítőhöz.
Szerintem ha ezeket végig gondolod akkor te is rájössz, hogy valószínű nem igaz, mert még székhelyet sem adtak meg, ezt is elkértem tőle, ha meg visszaír valami értelmeset akkor meg én tévedtem, de az biztos ha valós és komoly cégről van szó, akkor elküldi a főbb adatait.
Majd megírom, hogy válaszolt e, ha ez jelent valami segítséget.
Én is szeretnék nagyon külföldön munkát vállalni, de elég nehezen megy a keresgélés, mert elég nehezen lehet komoly céget vagy munkalehetőséget találni, főleg német tudás nélkül.
Te egyébként melyik térségben élsz, én Szegedi vagyok.
Majd jelzek ha van valami, és ha te tudsz meg valamit a cégről, akkor légyszi írd meg.
Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rokko
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 4 hónapja #11708 Írta: rokko
rokko válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Sziasztok!
A bátyám 2 éve kint dolgozik náluk mint burkoló. Én is ki akartam hozzá menni de nem tudót kivinni. most próbáltam jelentkezni, remélem sikerül. Sziasztok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!