VINNER BAU információkérés

Több
12 éve 3 hónapja #11727 Írta: davince
davince válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Nagyon a szokásos "lehúzás szagúnak" tűnik az egész! Én átgondolnám, bár én is "fürödtem" már és csak nehezen, de kihúztam a pénzem, bár másik cég volt!
Üdv!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12293 Írta: juventus29
juventus29 válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Heló!Én is jelenkeztem erre a munkára. Kaptam is választ a pénzt is be fizettem,majd egy héttel később fel is hívtam az adott telefonszámot. Azt mondták,hogy az adatokat feldolgozták és ,hogy most kezdik meg a szanálásokat,hogy kivel kötnek szerződést.Az értesítenek majd mindenkit ez kb 23.-ig meg is fog történni. Üdv juventus29

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12339 Írta: horvathnekati
horvathnekati válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

Sziasztok! Az én férjem is jelentkezett erre a munkára, ugyanezt a választ kaptuk, mint Ti. Azóta az expressz.hu-n keresztül is jelentkezett hasonlóra és ugyanezt a levelet kaptuk szóról szóra, mint a Vinner Bautól, csak az aláíró Juhász Csaba, a bankszámla szám azért más, ott nem nő nevére kellene a 900,- Ft-ot befizetni, valamint a város neve is más, ahova keresik a munkaerőt. Kíváncsiak vagyunk, mennyire valós ez az egész. Üdv. Hné Kati

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12784 Írta: pingpong53
pingpong53 válaszolt a következő témában: VINNER BAU információkérés

;) Szia!
Lehet, hogy késve válaszolok. Szerintem egy komoly német cég az önéletrajzokat, ha szükséges, eleve német nyelven kéri. Esetleg van erre a célra már eleve egy nyomtatványa, és azt kell kitölteni. 900,- Ft. Nem sok pénz, de Németországban 1 oldal forditásáért minimálisan 20,- eurot elkérnek. Szerintem ez komolytalan, valami nincs rendben!
Szép napot! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!