AW Hús Kft. információkérés

  • Petivarda35
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #18829 Írta: Petivarda35
Petivarda35 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Andi0099 írta: De legalább jó kint?


Én a Bárfussnál voltam, nem mondanám hogy jó. Mostanság a kisasszony fizet bennünket meg tőlünk is folyton levon mindenféléket de papírt nem ad róla.
Téma zárolva.
Több
12 éve 1 hete #18832 Írta: Jozsi750
Jozsi750 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Szevasztok. Én nagyon jól ismerem a Knoll Ritát. 2005-ben már dolgoztam neki. Akkor Német Hús volt a cég neve. Az öreg Wiebe volt akkor a tulaj. 10 évig dolgoztam az öregnek. Aztán a fia vette át a céget. Primador volt a Cég neve. A kis Wiebe sokat kint volt velünk. Be jött az üzembe beszélgetett velünk és mindenkit embernek tekintett, nem úgy mint a Knoll Rita, rabszolgának. Nála nem voltak névtelen levonások. Ha bármi bajunk volt hozzá fordulhattunk. Mondjuk mielőtt Góré lett be is állt segíteni. Így ha valami gond volt tudta miről beszélünk. Miután a Primadort bezárták át kellett menni a Német Húshoz. Egyikünk sem akart a Ritához menni, mert hallottuk mi folyik ott a levonásokkal, de a Wiebe kérésére átmentünk. A Német Húsnál a Knoll Rita volt a Góré. Ott is csak fizetéskor tolta ki a képét gyorsan lezavarta a kifizetést, ja meg a levonást és már el is húzott. Bár úgysem tudtunk volna a Csinibabának mit mondani mert hülye volt hozzá. Szerintem még nem látott húsüzemet belülről. Úgy átba..ta a Wiebét ahogy csak lehet. Olyan emberek szerepeltek az aláírási listán akik már 3 hónapja kint sem voltak. Azt magyarázta hogy még jár nekik a bér. Én viszont ismertem őket és egyikük sem kapta meg azt a pénzt. 2 hónap múlva a Knoll Rita kezdte megint levonni a pénzeket. Amikor februárban megtudtam hogy ő lett az új Góré a Feri helyett azt hittem eldobom magamat. Megint talált egy hülyét akit levehet. Meg minket is újra levesz.

Csak óvatosan vele.
Józsi
Téma zárolva.
  • Andi0099
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #18833 Írta: Andi0099
Andi0099 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Petivarda35 írta:

mesi878 írta: Sziasztok!
Én is ismerem az AW HÚS Kft.-t. Silye Ferenc a volt meg Knoll Rita a jelenlegi ügyvezető.
Egerben van az iroda. Tölem 120 Eurot követelt a Knoll Rita kb. 3 honapja. Én is csak aláíráskor tudtam meg hogy fizessek. De kedves volt azt mondta hogy 36.000 Ft is jó lesz. És havonta még 60 eurot kér.


De jó nektek. Én 65000 forintot fizettem. Meg a havi 50 €.



És nincs kint olyan ember akihez lehet fordulni?
Téma zárolva.
  • Petivarda35
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #18836 Írta: Petivarda35
Petivarda35 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Andi0099 írta:

Petivarda35 írta:

mesi878 írta: Sziasztok!
Én is ismerem az AW HÚS Kft.-t. Silye Ferenc a volt meg Knoll Rita a jelenlegi ügyvezető.
Egerben van az iroda. Tölem 120 Eurot követelt a Knoll Rita kb. 3 honapja. Én is csak aláíráskor tudtam meg hogy fizessek. De kedves volt azt mondta hogy 36.000 Ft is jó lesz. És havonta még 60 eurot kér.


De jó nektek. Én 65000 forintot fizettem. Meg a havi 50 €.



És nincs kint olyan ember akihez lehet fordulni?


Szia!
Nálunk ott volt a Feri Ő volt a Rita előtt a főnök, de ő ugyan ezt csinálta. Nem volt beugró de levonás igen. Neki viszont csak 20€ kellet fizetni fejenként/hó. Gondolom amióta ott a Rita neki is kell lóvé azért vonnak több pénzt. Általában 40-60€ fejenként havonta.
Téma zárolva.
Több
12 éve 1 hete #18839 Írta: zolika4ever
zolika4ever válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Sziasztok! Én is ismerem Őket. Amíg a Feri volt a főnök legalább tudtuk hogy minden hónapban egy 20as oda van. Aztán jött a Rita ő meg 2 x kaszál. A beugrót meg a levonást.
Hát valamiből fizetni kell Feri BMW-jét. Kíváncsi vagyok hogy akkor a Ritának milyen van. Tőlem 140 eurót kapott szerződéskötéskor.
Téma zárolva.
Több
12 éve 6 napja #18912 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

DECOTEXT írta: Ez amit Te beidéztél magyar előírás! Én erről nem beszéltem! Akkor még kevésbbé kellene valakinek munkavállalóként előre fizetnie! MÉGIS TESZI A SOK BALEK!

Nyilvan magyar jogszabalyt idezek, magyar ceg eseten. Nem latom, hogy a topic ausztriai munkavallalok belgiumba torteno kozvetitese lenne..
A jog az nem erzesre megy..
Téma zárolva.