AW Hús Kft. információkérés

  • Tibike196
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #18736 Írta: Tibike196
Tibike196 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Én is csak aláíráskor tudtam meg. Ott kellett az ügyvezető asszonynak, Knoll Ritának, fizetni Egerben az irodában.
Téma zárolva.
  • mesi878
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #18739 Írta: mesi878
mesi878 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

Sziasztok!
Én is ismerem az AW HÚS Kft.-t. Silye Ferenc a volt meg Knoll Rita a jelenlegi ügyvezető.
Egerben van az iroda. Tölem 120 Eurot követelt a Knoll Rita kb. 3 honapja. Én is csak aláíráskor tudtam meg hogy fizessek. De kedves volt azt mondta hogy 36.000 Ft is jó lesz. És havonta még 60 eurot kér.
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #18746 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

mesi878 írta: Sziasztok!Én is ismerem az AW HÚS Kft.-t. Silye Ferenc a volt meg Knoll Rita a jelenlegi ügyvezető.Egerben van az iroda. Tölem 120 Eurot követelt a Knoll Rita kb. 3 honapja. Én is csak aláíráskor tudtam meg hogy fizessek. De kedves volt azt mondta hogy 36.000 Ft is jó lesz. És havonta még 60 eurot kér.

Remélem nem fizettél!
TISZTÁZZUK: EGY BECSÜLETES KÖZVETÍTŐ CSAK A SZERZŐDÉS MEGKÖTÉSE UTÁN ÉS AZ ELSŐ BÉRBŐL KÉRI A HONORÁRIUMÁT***!
Aki ettől eltér, az sumákol! S aki előre, fizet az hülye!
Ezt*** azonban meg kell fizetni!

DCT
Téma zárolva.
Több
11 éve 11 hónapja #18767 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

DECOTEXT írta:

mesi878 írta: Sziasztok!Én is ismerem az AW HÚS Kft.-t. Silye Ferenc a volt meg Knoll Rita a jelenlegi ügyvezető.Egerben van az iroda. Tölem 120 Eurot követelt a Knoll Rita kb. 3 honapja. Én is csak aláíráskor tudtam meg hogy fizessek. De kedves volt azt mondta hogy 36.000 Ft is jó lesz. És havonta még 60 eurot kér.

Remélem nem fizettél!
TISZTÁZZUK: EGY BECSÜLETES KÖZVETÍTŐ CSAK A SZERZŐDÉS MEGKÖTÉSE UTÁN ÉS AZ ELSŐ BÉRBŐL KÉRI A HONORÁRIUMÁT***!
Aki ettől eltér, az sumákol! S aki előre, fizet az hülye!
Ezt*** azonban meg kell fizetni!

TEVEDES!! Hatalyos jogszabalyi magyarazat LINK ITT.

"A magán-munkaközvetítő a tevékenységéért a munkát keresővel szemben díjat, költséget nem számolhat fel. [R. 10. § (3) bek.]"

Nyilvan ettol fuggetlenul a munkakozvetitesnek van koltsege, ami meg is lesz fizetve, de azt a munkakozvetito CSAK a leendo munkaadotol kerheti, kaphatja. Azt, hogy a leendo munkaltato ezt, hogy kalkulalja ki, azaz mennyivel kevesebbet fizet az elejen v. hogy ezt hogy huzza le az oraberbol pl., az az o dolga! De ilyen cimszoval levonas, koltseg sehol nem szerepelhet a munkavallalo szerzodeseben, berpapirjan es nem is kerheto ilyen cimszoval!! A jogszabalyi kornyezet eleg vilagos.
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #18778 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

mahlzeit írta: TEVEDES!! Hatalyos jogszabalyi magyarazat LINK ITT. "A magán-munkaközvetítő a tevékenységéért a munkát keresővel szemben díjat, költséget nem számolhat fel. [R. 10. § (3) bek.]"
Nyilvan ettol fuggetlenul a munkakozvetitesnek van koltsege, ami meg is lesz fizetve, de azt a munkakozvetito CSAK a leendo munkaadotol kerheti, kaphatja. Azt, hogy a leendo munkaltato ezt, hogy kalkulalja ki, azaz mennyivel kevesebbet fizet az elejen v. hogy ezt hogy huzza le az oraberbol pl., az az o dolga! De ilyen cimszoval levonas, koltseg sehol nem szerepelhet a munkavallalo szerzodeseben, berpapirjan es nem is kerheto ilyen cimszoval!! A jogszabalyi kornyezet eleg vilagos.

Ez amit Te beidéztél magyar előírás! Én erről nem beszéltem! Akkor még kevésbbé kellene valakinek munkavállalóként előre fizetnie! MÉGIS TESZI A SOK BALEK!

Info: 2 ismerősöm (házaspár) tavaj keresetett (!) egy osztrák munkaközvetitővel (Grazból) Belgiumban, munkát (francia területre akart menni a nyelvismeret miatt). A flamadot még taulják. A szerződésében az volt, hogy a lebonyolitásért 250 eurót kell majd (!) fizetniük, 5 részletben az első öt keresetükből. UTÓLAG, ha sikeres a közvetítés! Ezért állítottam, hogy igy reális a dolog! A magyar törvény még szigorúbb, nem értem akkor, hogy hogyan lehet a tömeget beetetni??!!

DCT
Téma zárolva.
  • Petivarda35
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #18783 Írta: Petivarda35
Petivarda35 válaszolt a következő témában: AW Hús Kft. információkérés

mesi878 írta: Sziasztok!
Én is ismerem az AW HÚS Kft.-t. Silye Ferenc a volt meg Knoll Rita a jelenlegi ügyvezető.
Egerben van az iroda. Tölem 120 Eurot követelt a Knoll Rita kb. 3 honapja. Én is csak aláíráskor tudtam meg hogy fizessek. De kedves volt azt mondta hogy 36.000 Ft is jó lesz. És havonta még 60 eurot kér.


De jó nektek. Én 65000 forintot fizettem. Meg a havi 50 €.
Téma zárolva.