Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3377 Írta: leslie80
Fel-ép 3000 Kft. információ kérés téma létrehozva leslie80 által

Sziasztok!
A Fel-ép 3000 Kft-ről hallott már valaki?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3378 Írta: pattila
pattila válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Szia
Ugyan még nem hallottam róluk de itt legalább az alap infokat meg tudod nézni.
www.e-cegjegyzek.hu
Kíváncsiságból ránéztem hát bennem hagyott ????-et.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11519 Írta: gerstenmayerors
gerstenmayerors válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

A férjem egy hónapot dolgozott náluk, Dresdába mentek gipszkartonszerelőnek 4-en. A már kint lévőkről kiderült, hogy csak "csöpögtetik" nekik a fizetésüket. Mikor a férjemék erre rákérdeztek, azt mondták, hogy a másik csapat rosszul dolgozik, ezért adnak nekik mindig csak egy kevés pénzt. Mikor a férjemék fizetésére került sor három részletben kapták meg a fele pénzt itthoni hosszas tárgyalások, telefonálások után. Ezen kívül ha kint valami gondjuk volt, nem értek el senkit telefonon, munka ellenőrzés csak a németek részéről volt, a magyarok oda se dugták a képüket. A szállásukat sem fizették utánuk, egy helyről emiatt ki is kellett költözniük. Szemetek!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11529 Írta: laszloferencz27
laszloferencz27 válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Sziasztok! Erröl a cégről, még én sem halottam, de kb olyan lehet mint az AUSBAU GMBH:

Én náluk dolgoztam, fizetést szintén csak csöpögtettek, decemberben mielött eljöttünk átvették a munkát, de pénzt azota sem láttunk tőlük.

Ha valaki oda szeretne menni dolgozni, én nem ajánlom.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
12 éve 3 hónapja #11548 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Segitsegkeres?
Hat igen. Ez a fizetesi moral ez egy igen nagy divat a volt NDK -s elvtarsainktol. Szamszerüen igen sok NDK-s (DDR) bakfity alakok jelentenek be Trockenbau ceget, mert az Zulassungsfrei Handwerk ,ami annyit jelent, hogy a Garay teri zöldesegesnek is lehetösege van ilyen ceget minden problema nelkül bejelenteni. Mivel igen sok a munkanelküliek szazalekos aranya az NDK-s oldalon, megprobalnak ezen az alakok igy penzhez jutni, hogy bevallalnak egy megbizast es arra kihoznak magyart, romant, bulgart es hivatkozva arra, hogy szar munkat vegeztek megtagadjak a kifizeteseket. Ova intek mindenkit arra, hogy az NDK-s oldalon barmilyen munkat bevallaljon, ha megis csakis a sajat zsebere es felelössegere.
Segiteni csak igy tudsz magadon ,vagy, ha heti ,kettö heti, havi fizetesek vannak meghatarozva es nem jön idöben a fizetesed, dobd el a kalapacsot es huzz haza!!
A trükköket ne egyetek, hogy majd a jövöheten, majd a jövöheten...............stb

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11550 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Utana neztem a nagy Ausbau GmbH-nak.
Es???
Ossi, NDK. DDR. Elvtarsak!!!
Több is kell:
Ausbau GmbH
Leipziger Straße 61
04178 Leipzig
Telefon: +49 341..................
E-Mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Ne egyetek meg, ha meselnek a szep magyar-ndk-s baratsagrol, meg a Balaton ,meg a Siofok
meg a Palinka stb.................kamu. Etetes.

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Alex1992

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!