Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
12 éve 3 hónapja #11656 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Üdv Ferenc Laszlo,
ez nem meglatasok, ez a 30 ev tapasztalata.
Az egyaltalan nem erdekes, hogy ti dolgoztok es mar irogatjak a kamu szamlat, ugyanis az elejetöl fogva igy inditjak az NDK-sok, hogy szarunk fizetni.
Azt ezert nem mondanam, hogy azert mert te egy magyar vendegmunkas vagy, nincsenek jogaid vagy ,hogy mindenhol seggbe rugnak, mert ez nem igy van. Ha te elsö osztalyu munkat vegzel es a teljesitmeny (Norma) aranyos a nemet normaval, akkor igenis sok penzt lehet keresni a magyar szakmunkasoknak. Termeszetesen, ha ugy a minöseg, mint a norma nem felel meg a nemet elöirasoknak akkor kar is beindulni, mert abbol mindig Retuor van haza fele.
Hadd ne mondjam, hogy a sokevi tapasztalatok mutatjak, hogy egy tizes brigadbol 2-3 munkas 3-4 nap utan a kolegak keresere kiesik. Hadd ne ragozzam miert.
Ha szandekodban all kint dolgozni, ne közvetitön keresztül, hanem közvetlen a munkaltatohoz add be jelentkezesedet. Es ha brigadok jönnek, akkor ne aggodj a nemet nyelvtudas hianya miatt, mert a munkaltato gondoskodik egy nemet nyelvü brigadvezetöröl. (sajat erdeke)
Leggalabbis ez nalunk igy müködik.
A Labancokat pedig ugy ahogy vannak felejtsd el, mert 99 %-ban szintén azon Systeme alapjan dolgoznak ,mint az NDK-sok!

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11662 Írta: laszloferencz27
laszloferencz27 válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Köszi az infókat! Látom elég tapasztalt vagy már e téren.
Talán ebbe az évben, már én is értékesítem, eddig szerzett tapasztalatom.
Vagy nem, de majd kiderűl.

Köszcsi..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11676 Írta: Kopaszpali
Kopaszpali válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Sziasztok!
A mi szállásunkat kifizették, de munkabért nem kaptunk rendesen. Előleget adtak, de több, mint 1000 eu-val még jönnek fejenként- És persze jöttek a minőségi kifogásokkal, de szerencsére fényképeztem mindent, amit elvégeztünk. Most a mi kapcsolatunk sem elérhető. Elméletileg még alkalmazásban állunk, de semilyen bérpapírt nem kaptunk, persze fizetést sem.A papírok nincsenek rendben, voltam ügyvédnél, meg látjuk mi lesz. lehet érdemes lenne az APEHnek, illetve már NAV-nak és a rendőrségnek felhívni a figyelmét erre a cégre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11678 Írta: IrányNémetország
IrányNémetország válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Kopaszpali írta: lehet érdemes lenne az APEHnek, illetve már NAV-nak és a rendőrségnek felhívni a figyelmét erre a cégre.

Ne haragudj, ez alatt mit értesz? Jogi vitád van a céggel, mi is lenne ez a figyelem felhívás?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11682 Írta: Kopaszpali
Kopaszpali válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Elméletileg érvényes munkaszerződésem van több, mint 3 hónapja, de az aláírt szerződésen kívül semmit nem kaptunk. Havonta kéne elszámolást, bérjegyzéket kapni. Érdekelne, hogyan adóznak utánunk.1 hónapot dolgoztam náluk, nem tudtak fizetni, azt mondták addig nem kell újra kimennem, míg nem fizetnek ki, de azóta sincs semmi. Nem tudom, hogy fizetés nélküli szabadságon vagyok, vagy miben. A telefont nem veszik fel, az emailemre nem válaszolnak. Lassan jön január 31, addig meg kellene kapnom a papírokat az adó bevalláshoz. Ha rendszeres az, hogy nem fizetnek ki munkásokat, és a kötelező adminisztrációs dolgokat sem végzik el, az szerintem több jogi kategóriát is kimerít mind a BTK-ban, mind a PTK-ban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11683 Írta: IrányNémetország
IrányNémetország válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Feltétlen írd majd meg a fejleményeket!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!