Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Több
12 éve 3 hónapja #11551 Írta: laszloferencz27
laszloferencz27 válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Sajnos ennek a cégnek, ráadásul Ausztriába, Dorbinban van a leányvállalata.
Fizetni persze így sem akarnak.Pl. Egy helységre komplett adnak 8500 e, de ha nem akar fizetni, akkor 12000 e von le. Kérdem én? Miből von le, ha ki sem fizette?
A Németországi magyar ügyvéd is csak széttárt karokkal nézik a szerződést amit aláiratnak a magyar cégekkel. Pereskedni, pedig felesleges pénzkidobás. Szóval ez 22-es csabda.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11552 Írta: laszloferencz27
laszloferencz27 válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Ez így van. De ha jól tudom, akkor a cég Erfurtba van bejegyezve. Pláne... NDK!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
12 éve 3 hónapja #11599 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Hogyne lenne miböl levonni!
A megbizasod 8.000,-- Euro, ebböl.
Abbol nem tud levonni amit mar kifizetett.
Ha 12.000,--Eurot von le az is stimmel, ugyanis nem vegeztetek el a 8.000,-- Euros munkat tisztessegesen, amit el kellett vegeztetnie egy (Towarisch) kamu NDK-s ceggel aki egy 12.000,--Euros szamlat allit ki arra amit ti nem viteleztetek ki, es tele anyagi es minösegi kivitelezessel, nekik kellett "helyre hozni".
Ez mind atbaszas jo magyarul kifejezve. Ebbe benne van a megbizo, egy kamu haver, kamu ceggel ,es igy egy helyben marad a penz, az a penz amit nektek kellett volna kifzetnie.
A birosag sem tud mit csinalni, mert benyujtjak a kamu ceg szamlajat aki a ti munkatokat "helyre hozta", igy a biro is ugy itelkezik, hogy szar munkaert nem jar penz, ellenben annak a cegnek aki kivitelezte a ti munkatokat (kamu) annak igen.
Nyugaton meg igenis vannak tisztesseges magbizok es jelenleg is keresnek majdnem 100 Trockenbauert teljesitmeny elszamolasban Bayernbe.

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11648 Írta: laszloferencz27
laszloferencz27 válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

Köszi a meglátásod! És sajnos még igazad is van. De az érdekesség az egészbe, hogy arra az időszakra van kamu számlája, amikor mi még javában ott dolgoztunk.
Tehát magamtól nem vonok le rezsi költséget, magamnak.Az a baj, hogy minden a munkaadó mellett szól. Én hiába végzek 1 osztályú munkát, akkor is csak egy magyar vendégmunkás leszek. És mint az ismert, az osztrák sógorok imádnak minket, pláne ha az még társul egy békebeli NDK-al Minden képen az a megoldás, hogy német céghez kel felvételt nyerni. De nyelvtudás nélkül, szinte ez felér egy lottó ötössel...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #11651 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

gerstenmayerors írta: A szállásukat sem fizették utánuk, egy helyről emiatt ki is kellett költözniük. Szemetek!!!

Bocs' én 22 éve dolgozom itt kint, de még egyszer nem találkoztam hasonló céggel. A másik: volt egy pár minkaadóm ez alatt a pár év alatt, de egyszer sem volt téma, hogy ki fizeti a szállásomat, mert ez mindig az én dolgom volt s nem a cégé!!!!!

ÉN NEM TUDOM, HOGY HOGY TUDOK MINDIG ILYEN CÉGEKET FELHAJTANI?
(Ha van ezer cég, abból van kettő ilyen, de az tuti, hogy akik otthonról jönnek
azok kihalásszák maguknak az ilyen link cégeket! Nem lehet az, hogy otthon
szervezett benneteket valaki erre a kinti munkára? Mert akkor még érthető is!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #11652 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fel-ép 3000 Kft. információ kérés

prosperus írta: Nyugaton meg igenis vannak tisztesseges magbizok es jelenleg is keresnek majdnem 100 Trockenbauert teljesitmeny elszamolasban Bayernbe.

Ahogy irtam! Van 1000 ilyen cég, az holt biztos, hogy ha abból kettő ilyen link az otthoniak ezeket megtalálják, mert "látszatra olyan kedvező" az ajánlatuk. Pont ennél kéne felfigyeniük, mert még Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen! A legtöbb ilyen esetben otthon szervezi "valaki" az ilyen munkákat, s alaposan átvernek mindenkit!
Azt meg én a 22 év BRD alatt egyszer sem éltem meg, hogy a minkaadóm
fizette volna a szállásomat! Én még ilyen céget egyszer sem találtam, pedig
dolgoztam még építkezésen is, mint lakatos/hegesztő!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!