Respect Kft. információ kérés

Több
12 éve 11 hónapja #4266 Írta: primark
primark válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Sziasztok!

Engem is érdekelneminden infó a Respect kft-ről.

Köszike
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4267 Írta: dya
dya válaszolt a következő témában: Kutyakaja csomagoló Bretten-ben

szia Varju ha tudsz több infót a Hamburgi melóról írd le légyszi,engem is érdekelne.köszi
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4273 Írta: leslie80
leslie80 válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Sziasztok!

Érdekessége a dolognak, hogy Szendrei hirdetése előtt pár nappal megjelent az expresszen a fizetett hirdetések között egy hasonló hirdetés ugyanezzel a cégnévvel de más névvel és helységgel. Szintén Hamburgba keresnek csomagolót 4 euró/óra (10 óra felett 5 euró/óra) és csontozót 7 euróért. Tele autókat keresnek aminek az első költségét fizetik. Első hónapban heti fizetés van, utána havi. Itthon minimálbér, kint zsebbe. Szállást adnak. Eü könyv, erkölcsi kell. Hosszú távra keresnek embereket. Holnap kell felhívni őket a további részletekért. Kiskunfélegyházára kellene menni szerződni. Szóval kíváncsi vagyok, hogy náluk kell-e fizetni. Bár ezt eddig sem levélben, sem telefonon nem említették.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4277 Írta: yeti
yeti válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia robert.Az sem egy tuti megoldás,bár a semmitől több,én is meg próbálok még infot szerezni valahogy a cégről,ha talaálok valamit szólok.Üdv Yeti.
Téma zárolva.
  • regulator
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4283 Írta: regulator
regulator válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Ne csinaljatok mar. Ordit az egeszrol, hogy egy sz.rkupac az egesz hirdetes, a ceg es az ember. 12500 Ft amit visszakapsz. Nem hiszem el, hogy ezzel lehet 3 mp-nel tobbet foglalkozni, komolyan.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #4284 Írta: Julianna
Julianna válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

leslie80 írta: ....Itthon minimálbér, kint zsebbe...


Szerintem, ha eddig nem volt világos mindenki számára, hogy ez valahol egy átverés, akkor legkésöbb ezután a fél mondat után már az…

Szóval, felvesz a magyar közvetítö cég az állományába, mert így olcsóbb és egyszerübb. Kifizeti a magyar minimálbért, hogy a dolog ne tünjön fel. Utána ez a cég külföldi vállalkozóként megjelenik a német piacon, ahová viszi az embereket a betanított munkára. Az elvégzett munka ellenértékeként a német megbízótól felvesz egy összeget, gondolom hivatalosan. Ezekután ennek az összegnek egy jó részét zsebreteszi, majd 4-5-6 euro éhbért feketén odalök a magyar bérrabszolgának. Aki 10-12 órát húz le egy hütöházban és utána egy tömegszálláson alszik...

Nagyon szomorú, hogy ott tartunk, hogy sokaknak ez jelenti az otthoni kilátástalan helyzetböl a kiutat….

Vigyázzatok!
Téma zárolva.