Respect Kft. információ kérés

Több
13 éve 4 napja #4310 Írta: timibaba
timibaba válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

robert! Te mikor jelentkeztél a munkára? Mennyit kellett várni az adatlapra? Azt is e-mailen küldik? Mikor mondják meg hogy sikerült-e a felvételi? Neked mit mondtak milyen időközönként lehet haza jönni? Mennyibe kerül a haza utazás? Heti hány napot kell dolgozni? Azt tudom hogy napi 8-óra, de heti hány nap? Egy szakba? Köszi válaszotokat
Téma zárolva.
  • regulator
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 napja #4311 Írta: regulator
regulator válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Nem ertelek Titeket emberek. Eloszor is azt gondolom mindenki tudja, hogy nem kerhetnenek penzt a munka kozvetitesert. Masodszor, tobben beszeltek veluk de senki nem kerdezett ra, hogy milyen celbol, milyen jogcimen kerik el ezt az osszeget csak itt ertetlenkedtek. Talan meg kellett volna kerdezni. Harmadszor, hu de jo, hogy el a ceg. Miert is? Nagyon jol tudjuk, hogy ez mit garantal Magyarorszagon. Semmit az egvilagon.
Szerintem az okosabb megvarja a juniust es az elso boldog huscsomagolo beszamolojat Hamburgbol. Ha lesz ilyen. Ketlem.
Téma zárolva.
Több
13 éve 4 napja #4314 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

NU ezt en sem ertem. Egyertelmuen atba...s szagu!
Az a ceg ami nem letezik a cegbirosag adatbazisaban az NINCS! Miutan torlik a ceget meg honapok lehet mire az onkormanyzathoz eljut a hire:) (En mikor toroltettem egy Bt.-t 2 eve, utana 8 honappal meg az onkormanyzat iparuzesi adot akart szedni!) Vagyis az onkormanyzat infoja semmit nem jelent!
Elore penzt meg nem adunk kozvetitesert, ezt mikor tanuljak meg az emberek?
Téma zárolva.
  • dzsepetto
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 napja #4320 Írta: dzsepetto
dzsepetto válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia!
Egy igazi közvetitői cég ott kezdődik,hogy fizeti a kiutadat!Én még kaptam 100 euró előleget is amit,az első fizumból vontak le!Második napomon megkérdezték, hogy van e elég kézpénzem és kaptam még 200 eurót.
Téma zárolva.
  • sziszka
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 napja #4322 Írta: sziszka
sziszka válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Sziasztok.Én megkérdeztem mire kell fizetni,azt mondták kaució,de kint visszaadják.Ez csak biztosíték arra hogy felvedd a munkát-Van egy osztrák cég oda is csomagolókat keresnek állítólag múlt héten már volt aki kiutazott.Mi nem fizettünk mert 50-eurót kértek Lakatos Benedek számlájára.Állítólag Salgótarjániak.Üdvözlettel Szilvia
Téma zárolva.
  • sziszka
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 napja #4323 Írta: sziszka
sziszka válaszolt a következő témában: Respect Kft. információ kérés

Szia dzsepetto Légyszi írd meg hogy melyik volt ez a cég.Korrektnek hangzik,amelyik add előleget az nem lehet rossz köszike
Téma zárolva.