Erfolgnetz GmbH információkérés

Több
12 éve 6 hónapja #8353 Írta: Miklós
Erfolgnetz GmbH információkérés téma létrehozva Miklós által

Sziasztok !
Elsősorban Kölnieket vagy környékieket kérdeznék, de a hasznos válasz mindegy honnan jön. :laugh:
Az Erfolgnetz GmbH - ról hallott-e valaki, bármit, bárhol.
Köszi: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8363 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Erfolgnetz GmbH információkérés

Miklós írta: Sziasztok !
Elsősorban Kölnieket vagy környékieket kérdeznék, de a hasznos válasz mindegy honnan jön. :laugh:
Az Erfolgnetz GmbH - ról hallott-e valaki, bármit, bárhol.
Köszi: Miklós


Erfolgnetz GmbH
Unternehmensberatung
Otto-Hahn-Str 21
85435 Erding
Bundesrepublik Deutschland
HR-Nummer HRB 189383


DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8373 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Erfolgnetz GmbH információkérés

Köszi DCT !
De inkább valaki olyanra gondoltam válaszolóként, aki valamilyen munkakapcsolatban állt / áll velük.
Üdv: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8406 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Erfolgnetz GmbH információkérés

Miklós írta: Köszi DCT !De inkább valaki olyanra gondoltam válaszolóként, aki valamilyen munkakapcsolatban állt / áll velük.Üdv: Miklós

....de a hasznos válasz mindegy honnan jön....


Én úgy értettem, hogy nem találod a céget és minden infó ami fellelhető kell. Miért nem pályázol valamire náluk! Infó: nálam már volt olyan, hogy kikerestem egy csomó céget a telefonkönyvből és egyszerűen a szakmámban és tudásom alapján pályazotot küldtem! (Természetesen olyan cégek voltak ami a szakmámhoz passzolt!) A 8 cégből 3 meghívott, pedig sehol nem hirdettek! Ilyen esetben maximum a póstaköltség amit veszítesz, de viszont nagyot nyerhetsz! Igaz, a három, mint bedolgozó, önálló vállalkozót fogalkoztatott volna, igy ez nekem nem felelt meg, de a célom elértem: meghivtak, s volt esélyem!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: muhaddib

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8433 Írta: BAttila
BAttila válaszolt a következő témában: Erfolgnetz GmbH információkérés

Szia Miklós!
Ma voltam náluk, mert a telefonban azt mondták szakmai felvételi beszélgetés van náluk, gondoltam, ni egy komoly cég, de ismét csalódnom kellett :angry:
Netto 1250 euro, de fizess biztosítást, szállást, utazást, kaját és pénzt is csak akkor kapsz, ha elkészült a ház és kifizették. Szakmai dolgokról szó sem volt :laugh:
Javaslom a nagy ívben elkerülést!!!
Attila

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8449 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Erfolgnetz GmbH információkérés

Szia BAttila !
Köszönet, de sajna későn jött. Ma délelőtt én is voltam és ugyanezt meghallgattam, annyi kiegészítéssel, hogy:
ha esik ( eső, hó ), ha nem jön az anyag, stb. magyarul ha állsz, az ingyen van, munka nincs garantálva.
Tehát magyarul: alvállalkozó vagy, csak éppen bejelentett alkalmazott névvel, mert hogy a felsorolt kondíciók az alvállalkozói munkavégzésre illenek.

Kedves DCT !
Megköszöntem, éppen azért, mert ugyan nem erre gondoltam, de mivel segíteni próbáltál, illik megköszönni. ;)
Pályázat: nem néztem meg pontosan, de 100 fölött van az elküldött pályázati anyagaim száma, és ehhez jön hozzá a telefonálgatás és skype beszélgetések.
Sajnos direktbe kintre nem megy, hiába értenék sok mindenhez, papírom nincs semmi hiányszakmáról, a nyeltudás meg csak gyenge alapszint..
Az itthoni hirdetések java része padig kamu. Csak azt nem értem meg, hogy mi a jó neki abba, hogy megkérdezi hol lakok, felhív Pestre beszélgetésre, utána többet nem tudom elérni. :angry:
Ha beszélgetőpartnerre vágyik, megtehetnénk a skype-n is, lényegesen olcsóbb, mint az utazgatás. :cheer:
Üdv.: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!