Műholdas TV

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11166 Írta: Bniki81
Bniki81 válaszolt a következő témában: Műholdas TV

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy Németországban elő lehet fizetni magyar tv adókra?
köszönöm
Bniki81

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #11168 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Műholdas TV

Bniki81 írta: Sziasztok!Megtudnátok mondani, hogy Németországban elő lehet fizetni magyar tv adókra?köszönömBniki81

Hát, sajnos nem. nekem Kábel Deutschland-om van. A nemzetközi >> TV -k között csak ezek vannak..... (Török, angol, lengyel, orosz, spanyol, olasz, portugál és még görög is van.) Magyar egy nincs csak a Duna. Ez viszont jön a kábalen is mint Románia szócsöve! Nincs más téma, csak a felvidék, a szerbek és a románok....! Szinte alig van otthonról hiradás, pedig ez van a honlapjukon mint profil, megjelölve! Revanzsista, demagóg elmaradt TV adás! Szégyen Mo.-ra!
:(

Szomorú az, hogy van több török, lengyel és rengeteg angol, de egy magyar sincs! Egyébként az Astra-n sincs, csak a Duna! Hát azt mondjátok meg nekem ki az úr istent érdekel mindig Erdély és Románia?? A Duna honlapján mást propagálnak. Aztán már van 2 Duna is, de nincs egy magyar adó, amit a müholdon lehet fogni ott AHOL A TÖBBI EURÓPAI állam is ad!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11170 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Műholdas TV

Az M2 és a Duna 2 is fent van HD-ben is az Eurobird 9A-n. Gyakorlatilag egész Európában elég egy 60-as tányér és egy FTA beltéri a vételéhez. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #11173 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Műholdas TV

En interneten tv-zem, m1-2, rtl klub, tv2, viasat ,neha egyeb is. Altalaban stabilak az adasok, idönkent van csak problema vele.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #11174 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Műholdas TV

Gergoo írta: Az M2 és a Duna 2 is fent van HD-ben is az Eurobird 9A-n. Gyakorlatilag egész Európában elég egy 60-as tányér és egy FTA beltéri a vételéhez. ;)


;) ;) ;)
Gergö! Ez nem jött össze! Én nem a mühldas vételröl beszéltem, hanem Kábel Deutschland-ról, (be is linkeltem) ami egy országos német kábelhálozat egy nemzetközi csatorna kinálattal! Miért van itt csak Duna s miért pont a Duna?
A többi az stimmel!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #11176 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Műholdas TV

DECOTEXT írta: Gergö! Ez nem jött össze! Én nem a mühldas vételröl beszéltem, hanem Kábel Deutschland-ról, (be is linkeltem) ami egy országos német kábelhálozat egy nemzetközi csatorna kinálattal! Miért van itt csak Duna s miért pont a Duna?
A többi az stimmel!

Volt ott szó műholdról is ;) :laugh: na de viccet félretéve, komolyan azt gondolod, hogy bármelyik kereskedelmi csatorna majd fellövi az adást egy vagyonért a műholdra kódolás nélkül?
Amúgy a DunaTV kifejezetten a külföldön élőknek készített és sugárzott csatorna, több műholdon is fent van, szinte az egész világon nézheted.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!