Lakás, megélhetés kezdetekkor

Több
12 éve 5 napja #19119 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Ha mar bio. Mo.-on szerintem horror arban van a bio. Meglepo, de itt eleg jol megfizetheto szerintem, meg a normal termekek araihoz is. De ahogy egy jolertesult biokollega felvilagositott, itt 3 szintu biominosites letezik. Kulonbozo engedekenysegi fokozatokkal. Az alap a DE-oko, utana a bioland es a legszigorubb a 3., aminek nevet elfelejtettem:) LEgalabbis ezt mondtak. Ez igy arban is szepen jelentkezik..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja - 12 éve 5 napja #19123 Írta: niicole_92
niicole_92 válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Sziasztok!
19 éves vagyok és nyáron Németországba szeretnék költözni.(Stuttgart környéke) Ez volt mindig az álmom és már nagyon közel vagyok ahhoz, hogy megvalósítsam. Felhívtam a stuttgarti mekit és ők tudnak munkát is adni, viszont nem tudok hova menni. Nekem nincs kint senkim akihez tudnék menni, a munka után is egyedül néztem utána, egyedül intézek mindent. Albérletet nem nagyon akarnak nekem kiadni, amint írom, hogy Mo.-ról vagyok. Mit tegyek?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 napja - 12 éve 5 napja #19132 Írta: miglice
miglice válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Szia!
Itt is keresgélhetsz: www.WG-Gesucht.de.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: niicole_92

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 napja #19187 Írta: rol222
rol222 válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

udv

asszem kezditek elvenni a kedvem a kulfoldtol
kb ket oraja olvasom az oldallt es a velemenyeket
na majd eldol h mi lesz
de valoban ugy nez ki hogy kinnt sincs kolbaszbol a kerites

udv ui: tetszik az oldal sok az erdekes info

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 napja #19188 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

rol222 írta: udvasszem kezditek elvenni a kedvem a kulfoldtolkb ket oraja olvasom az oldallt es a velemenyeket na majd eldol h mi leszde valoban ugy nez ki hogy kinnt sincs kolbaszbol a kerites udv ui: tetszik az oldal sok az erdekes info

Jó a külföld, csak itt is eltart egy ideig amig az ember dűlőre jut! Ja, és itt azért nem fizetik a jelelétet, mint sok helyen Mo.-on!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 napja #19277 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

sziasztok!

ujabb kerdessel fordulnek a tarsasaghoz: Hamburg-i megelhetesi koltsegek erdekelnenek. Mivel mar korabban kiokositottatok Munchenbol, mondjuk ahhoz viszonyitva mire lehet szamitani. Nezegettem az ingatlanokat, de nekem ez meg mindig picit zavaros, meg nem latom at, h melyik merre van, plusz sok olyan hirdetest talaltam ami biztosan kamu, mert nagyon olcson nagyon nagy es szep lakasok..

Egyeb velemeny is erdekelne Hamburgrol, en meg sosem jartam ott, van esetleg valaki aki ott el? pro / con ?

Koszonom!

ja, surgetos picit, penteken megyunk az interjura...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!