Hotel Höhn információkérés

Több
11 éve 8 hónapja #22533 Írta: avaya
Hotel Höhn információkérés téma létrehozva avaya által

Sziasztok!

Egy Rüdesheimben található szállodáról szeretnék információt kérni. Az interneten amit tudtam már megnéztem csak érdekelne járt már ott valaki személyesen vagy ismer valakit aki ott dolgozik? A személyzet egy tagja lennék hamarosan és nagy segítség lenne olyan információhoz is jutni amit interneten nem találok. Nem szeretnék meglepődni ha megérkezem, hogy nem minden úgy van mint ígérték.

Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #22535 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

avaya írta: Nem szeretnék meglepődni ha megérkezem, hogy nem minden úgy van mint ígérték.

Informálj bennünket arról, hogy mit igértek. Itt sokan meg tudják
mondani, hogy van e benne realitás vagy sem, de így.....

:unsure:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22536 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Szóval amit ígértek:
Szállás napi háromszori étkezés biztosított
Heti 6X12 óra munka
Bejelentett állás, egészségügyi, szociális és nyugdíj tekintetében
Nettó 800€/hó

Elvárás a minimális német nyelvtudás.
Illetve nem kértek semmilyen egyéb papírt a személyes okmányaimon kívül. (Bár lehet, hogy ez normális)

Szobalány illetve konyhalány lennék. Információim szerint vannak kint magyarok is.

Szóval ebben kérném a tanácsokat.
Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 8 hónapja #22538 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Szerintem ez a bér 6x12 óra munkáért nagyon kevés.
Ne válald el, mert ettől jobbat is fogsz találni.
Én 2005ben havi nettó 900ért dolgoztam napi 10 órát Münchenben, szállásom és kajám nekem is megvolt Münchenben. Szinte 0 nyelvtudással akkoriban ez jó pénz volt.
Mondanám, hogy legalább nyelvgyakorlásként jó lesz, de inkább azt gondolom, hogy nem fogod kibírni a napi 12 órát...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22539 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Ez hogy mukodik a szallassal meg az etkezessel, benne van a szerzodesben hogy kapsz 800 nettot meg szallast, etkezest? Ilyen szerzodest nehezen tudok elkepzelni. Kuldtek egyaltalan szerzodest? (Egyebkent nem semmi hogy bevallalod ezt, ha nekem napi 12 orat kene dolgoznom egy hotelban, az elso hetet sem elnem tul. Remelem elobb-utobb talalsz valakit aki hajlando lesz a munkadat megfizetni - ez a 800 netto + szallas-etkezes tenyleg nagyon keves ennyi munkaert, de jo lenne legalabb biztosan tudni hogy ezt meg fogod kapni.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #22540 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

avaya írta: Szóval amit ígértek:Szállás napi háromszori étkezés biztosított
Heti 6X12 óra munkaBejelentett állás, egészségügyi, szociális és nyugdíj tekintetében
Nettó 800€/hó

A teljes ellátás mellett, mint legális munkakört feltétlenül fogadd el! Nekem 1600 most a nettóm. Ha lakást, kocsit, biztositásokat és mindent kifizetek akkor közel sem marad 800 eurós zsebbpénzem, pedig még csak nem is a drága Münchenben lakom! Feltétlenül ügyelj arra, hogy minden benne legyen az írásos (!) szerződésedben! Semmit nem fogadj el szóbali igéretként! Akkor stimmel a dolog! A napi 12 óra viszont nem semmi! Kicsit erősnek tartom én is, de gyakolratilag ezzel, nem lesz időd elkölteni a lóvét, így évi 9600 eurót tudsz félretenni. A mai középárfolyamon: 223.200 forint havonta, ami évi 2.678.400 Ft. Na, ennyit nem sokan tudnak megtakaritani Mo.-on, pláne ha mindent kifizettek.!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!