Hotel Höhn információkérés

Több
11 éve 8 hónapja - 11 éve 8 hónapja #22552 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Nos, körülnéztem. :whistle: Ajánlom figyelmedbe a www.tripadvisor.com oldalon a vendégek bejegyzéseit. :whistle:
Néhány:
-Érezhetően rossz munkakörnyezet.
-A Seniorchefin úgy viselkedik, mint egy tengernagy.
-Az arcátlanság csúcspontja azonban a személyzet. Különösen negatív az "öreg" főnök, aki diktatórikus vezetési stílussal uralkodik a fiatalok felett.
-Durva személyzet.
-A család teljesen barátságtalan, nem segítőkész.
Ezek a vendégek bejegyzéseiből koncentráltan a személyzetre vonatkoztatva összeollózott leírások ( amit le bírtam fordítani ). Az eredetiek a fenti linken a hotel nevének beírásával olvashatóak.
Ezzel a bejegyzéssel viszont megakadtam :blush: :woohoo:
酒店装潢很温馨。唯一的缺点就是位置稍微有点偏,在山坡上,拖着行李走到酒店有点小累。是此次欧洲游中性价比最高的一间,非常推荐给背包客
Nem elvenni akarom a kedved, csak ha nem találsz ott dolgozó magyart, a legjobban a vendégek véleménye alapján lehet kiismerni a munkakörülményerket.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22554 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Miklós írta: Durva személyzet.


Ez nem is hangzik olyan rosszul! Heti 70 oraban szivatni a vendegeket havi 800 euroert (plusz ellatas stb.), lehet hogy pluszpontokat kapsz ha direkt koszosan hagyod a szobat vagy nem mosod el az edenyeket.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja - 11 éve 8 hónapja #22555 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Kanga írta: Hogy megeri-e... Hat nekik tutira nagyon megeri, szallas nem kerul nekik semmibe, valoszinuleg az etel sem tul sokba, es (allitolag) fizetnek neked 800 eurot havi - mennyi is? majdnem 300 ora? - munkaert. Gyakorlatilag kb. max. 3 euro / oraba kerulsz nekik. .

12 óra naponta ez 6x az 72/hét és ez 288 óra/hónap. 800:288= 2,7 euró óránként! DE! Egy lakbér (nekem 520 rezsi nélkül) mondjuk neki csak350 rezsi nélkül. Ha a rezsit is számolja akkor mondjuk
500. Aztán nagyon takarékosan eszik igy csak 10 euróba van neki az egész napi kajája, de a konzertől hamar besokallna. 30x10=300 tehát a kéróval együtt már 800 euró. Ha nem ott lakik ahol dolgozik akkor kell kocsi vagy busz, de minimum egy bicikli... stb. Igy azárt már nem néz ki rosszl. 800+800=1600/288 óra az már 5,5 euró/óra. Sokan dolgoznak ennyiért a BRD-ban (Sajnos)
Remélem lesz neki egy szerződése és nem feketén fog ennyiért, ennyit dolgozni. Ha tehát szerződéses, akkor azért megcsinálható, de az biztos, hogy nem leányálom! (Én pl. nem vállalnám, de mint tudjuk sokan vannak, akiknek ez is sokkal jobb, mint ami most van, de hát én utálok dolgozni, igy ez nem mérvadó!!) Minden relativ!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22556 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Kedves Kanga !
Ez egy nagy off volt. :angry:
A vendéget nem érdekli, hogy Te napi hány órát dolgozol és mennyit keresel. Ő a pénzéért megfelelő színvonalú kiszolgálást és jó körülményeket vár el. Jogosan.
Részemről maradjunk a témánál.
;)

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja - 11 éve 8 hónapja #22558 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Miklós írta: Kedves Kanga !
Ez egy nagy off volt. :angry:
A vendéget nem érdekli, hogy Te napi hány órát dolgozol és mennyit keresel. Ő a pénzéért megfelelő színvonalú kiszolgálást és jó körülményeket vár el. Jogosan.
Részemről maradjunk a témánál.
;)


Juuuj, most mi lesz velem... Beirtam egy nagy-nagy off-ot. Huha. Temanal maradva - egyedul vagyok itthon ma este es nincs jobb dolgom, igy elolvastam egy par ertekelest a hotelrol a Tripadvisoron. Nagyon viccesek, mindenkinek ajanlom. Azt lattad ahol azt irja a vendeg hogy a tulaj ketszer is azt mondta neki, mikor panaszkodott, hogy sajnos nehez jo szemelyzetet talalni? :P
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g187345-d667900-r134824058-Hotel_Hoehn-Ruedesheim_am_Rhein_Hesse.html#CHECK_RATES_CONT

Hat nem is csodalom hogy orankent 3 euroert nehez. (Bocs de a hotel szempontjabol a szallas meg etkezes szinte ingyen van: a hely adott, es vajon mennyibe kerul nekik az a plusz etel amit a szemelyzet megeszik? Hidd el, nem olyan szobaban lakik a szemelyzet amit 500 euroert berelne, es nem olyan kajat eszik ami napi 10 euroba kerul.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #22560 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Kanga írta: Hat nem is csodalom hogy orankent 3 euroert nehez. (Bocs de a hotel szempontjabol a szallas meg etkezes szinte ingyen van: a hely adott, es vajon mennyibe kerul nekik az a plusz etel amit a szemelyzet megeszik? Hidd el, nem olyan szobaban lakik a szemelyzet amit 500 euroert berelne, es nem olyan kajat eszik ami napi 10 euroba kerul.)

Sajnos a számolást sem értetted. Nem azt irtam, hogy a hotelben ezt fogod kapni, hanem azt, hogy ha ott nem kapsz ellátást, akkor neked a hotelen kivűl ezek és ennyibe fognak kerülni, tehát a nettó 800 az nem olyan nagy katasztrófa a "mindent cserélnek alattad".....
UI: sokáig lehet kevesebbért is mint napi 10€-ért kaját venni, de hidd el, hogy pár hét múlva besokallsz a sok konzrv és félkéssz előgyártott műkajától és akkor a 10 euron sem lesz elég. S azt még meg sem emlitettük, hogy nagyon sokan cigiznek is egy-két sör mellett!
:P

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!