SunSet Blvd. információkérés

Több
10 éve 8 hónapja #32677 Írta: gabpap
SunSet Blvd. információkérés téma létrehozva gabpap által

Sziasztok,

Szeretném megkérdezni, hogy a Sunset Blvd. ügynökségen keresztül dolgozik-e valaki idősgondozóként és mik a tapasztalatok?
Köszönöm előre is, Gabi
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32685 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Szia papgab,
nem dolgoztam náluk,de mindennap kapok a cégtől ajánlatot.
Elgondolkoztam rajta,hogy-hogy minden ápolásra szoruló gondozottat nemes egyszerűséggel "Stufe 1."ként titulálnak.Aki csak unatkozik,aki kerekesszékkel közlekedik,mindenki 1.Stufe...
Most jött egy hirdetésük,hogy kerekesszékes hölgy 2670 Eu 3 hónapra bruttó fizetésért "ápolható".
Ez 890 Eu bruttó.Ha hozzáadom a fizetett egy hónapot is-ezt a verziót soha nem hallottam,és nem hiszem,hogy német család gyomra beveszi-,az 3560 Eu bruttó.Hát,nem sikítanék az örömtől-természetesen 24 órás szolgálat,természetesen abszolute perfekt nyelvtudás,Goethe társalgási szintjén-remélem,azért közben tisztába tehetem a hölgyet.
Ergo: fenntartásokkal olvasgatom a napi hirdetéseit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabpap
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32687 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Cégkeresőbe beírtad már a nevüket?
Én is belefutottam már többször a hirdetésükbe, beírtam a keresőbe, és hát egy ilyen nevű cég éppen felszámolás alatt van.
Én úgy tudom, hogy nem lehet két azonos cégnév a cégjegyzékben, ezért az én bizalmamat nem nyerte el. A hirdetések szövege sem, a fizetés összege sem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabpap
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32689 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Neztem a honlapjukat, a fizetes enyhen szolva is nevetseges összeg ezert a munkaert. Mivel nem ismerem öket, igy utannuk kerdeztem, az info szerint nem magyarorszagon alapitott, hanem cseh avagy szlovak ceg.
A gondozottak valoban nem a valodi einstufung szerint vannak besorolva a tarifakba. Ezt nevezik a gondozonök szempontjabol rabszolgazasnak, minimalberert. Nem vallalnam be.
Mivel a tarsalgasi szintü nemet nyelvtudas követelmeny, igy azt javaslom a nemet nyelvet amugy is beszelö kolleganöknek, hogy inkabb nemetorszagi közvetitön keresztül dolgozzanak. Nagy a kereslet utannuk, es tisztesseges juttatasert. Hivatalosan.
Persze, mindenki maga dönt hol es kinek, ki altal dolgozik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi, gabpap
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32697 Írta: gabpap
gabpap válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Szia, köszi, hogy írtál.
Várom azért azok véleményét akik általuk dolgoznak, mert nekem a hirdetésekkel és a besorolásokkal más tapasztalatom van, azzal szemben, amit írtál.Telefonos és Skyp-os interjú alapján lehet náluk munkára jelentkezni és nyelvtudástól, tapasztalattól és az ellátandó személy állapotától függ a fizu is. 40 Euro a díjuk, amit az első fizetésből vonnak le, szóval nem igazán érné meg nekik trükközni.
Egyenlőre itt tartok velük, eddig flottul és gyorsan zajlott minden. De szeretnék hiteles visszajelzést kapni azoktól, akik már dolgoznak velük.
Téma zárolva.
Több
10 éve 8 hónapja #32699 Írta: gabpap
gabpap válaszolt a következő témában: SunSet Blvd. információkérés

Szia,

köszi a választ! Időközben a bonni ZAV is küldött közvetítő címeket, így próbálkozom azokkal is.
Üdv, Gabi
Téma zárolva.